2752
2734
عنوان

سرطان پروستات

| مشاهده متن کامل بحث + 24181 بازدید | 54 پست

عزیزم تو گوگل بزن میاد ام  الهی بمیررررم برات وای خدایا پدرررر واقعا سلامتی نعمت بزرگیه از جهت دکتر کسی سراغ ندارم اما میتونم بگم که  وقتی رفتین دکتر میتونید چله زیارت عاشورا  هم بگیرید تو گوگل بزنیدچله زیارت عاشورا میاد براتون یا 40 روز سوره یاسین و یا حدیث شریف کسا هم خوبه انشااللله هر چه زود تر برین دکتر  و تحت درمان  باشن ولی میتونید چله هم بکیرید راستی شماره حرم اقا امام رضا  علیه السلام   05148888 هست ه باهاشون زنگ بزنید درد دل کنید ا کسی صداتون را نمیشنوه و مستقیم وصله بحرم سعی کن روحیه شو نبازههه همین قدر میتونم بهت کمک کنم  و14 صلوات به نیت 14 معصوم  علیه السلام   فرسادم شما بچه دها برای شفای پدر ش هر چند تا دوس دارین بفرستین عززززیزان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام چرا انقدر سرطان زیاد شده، دنبال  یه دکتر خوب برای درمان سرطان هستم لطفا راهنمایی کنید .

عزیزم منم خیلی دنبال دکتر سرطان گشتم و خیلی از تاپیکها رو خوندم و به چند تا مطب و کلینیک هم سر زدم. آخرش دکتر هاشمی فر تو بیمارستان صارم رو انتخاب کردم. خدا رو شکر خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقیه. 

من از همین نی نی سایت رفتم پیش دکتر رادخواه و خیلی ازش تعریف می کردن منم اعتماد کردم و رفتم و خداروشکر دقیقا همون جوری بود که می گفتن . الان پدرشوهرم سرطان پروستات خوش خیم داشت جراحی کرد و خداروشکر الان خوب شده و مشلی نداره خدا خیر بده کسایی که حرف الکی نمیزنن و واقعا دکتر با تجربه ای هستش 

الهی بمیرم، خدا برای هیچ کس نخواد انشالله.
ولی عزیزم اگر دکتر خوب میخوایی ببریدش پی دکتر فرشید اربابی، من خیلی در موردشون تعریفای خوبی شنیدم برای درمان سرطان پروستات.
این شماره تلفنشون هست: 021-88179283
امیدوارم نتیجه بگیرید هرچه زودتر

والا سرطان پروستات خیلی سخته. طول عمر بیماراش بسته به جوابی که از پروسه ی درمان گرفتنه. باید ببینی تو کدوم مرحله از سرطان هستش. برای هر مرحله یه روش درمان هستش. ولی بیگدار به اب نزن حتما پرس و جو کن و پیش مرکز و دکتر خوب ببرش برای درمان

والا سرطان پروستات خیلی سخته. طول عمر بیماراش بسته به جوابی که از پروسه ی درمان گرفتنه. باید ببینی ...

عزیزم کلا همه سرطانها اگر تومرحله پیشرفته نباشه قابل درمانه پروستات و غیر پروستات نداره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

سلام خدمت سرکار خانوم 2تا محصول کاملا گیاهی و موثر بهتون پیشنهاد میدم قارچ گانودر ما وروغن تخم کدو  که اولی قوی ترین قارچ درمانی دنیا هست وفقط تحت انحصار یک شرکت بیشتر نیست اگه خاستی بهم بگو تا با ز اطلاعات بیشتری در اختیارتون بزارم

با سلام ....دکتر محمدرضا جعفری متخصص ارولوژیست هستن، بهترینن در درمان وجراحی،آدرس مطب: تهران، بلوار آفریقا ،جردن شمالی بن بست قبادیان شرقی ،پلاک ۵،واحد ۱۸ .....تلفن تماس مطب: ۰۲۱۸۸۱۹۶۵۵۱

دکتر سیمین وحیدی متخصص اورولوژی متخصص کلیه و مجاری ادراری دارای بورد تخصصی اورولوژی 

آدرس مطب: ایران – تهران – فلکه دوم صادقیه – برج طلا – طبقه ۴ آدرس مطب 2 : شهرک غرب – خیابان ایران زمین – خیابان مهستان – خیابان گلستان جنوبی – ضلع جنوبی مسجدالنبی 

شماره های تماس: 021۴۴۰۵۰۸۸۱

2706