2733
2734
عنوان

سرطان پروستات

| مشاهده متن کامل بحث + 24149 بازدید | 54 پست

سلام .بنده متخصص طب سنتی هستم و با یه روش درمانی دقیق و جدید می توانم انواع سرطان ها رو از جمله سرطان پروستات را درمان کنم.شماره تماس :۰۹۱۲۷۱۱۸۸۴۳

پیج اینستاگرام:cancer.nouri@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عریزم من بابام مبتلا به سرطان پروستات شده گلیسون۷ گزارش شده توخونش پخش نشده خیلی نگرانم شما پدرتون در چ حال چکار کردین

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

اول اینکه آزمایشاتت رو دقیق بگیر خیلی از آزمایشگاه ها خطا دارن عزیزم یه جای خیلی خوب برو که مطمئن باشی جواباشون دقیقه . بعدشم  الان واسه درمان سرطان پروستات   انقدر روش های جدید اومده که خداروشکر میشه تو مراحل اول خیلی سریع درمان کنی. یه مرکز پزشکی هسته ای به اسم سارا میشناسم که اونجا برای درمان سرطان ها روش های نوینی رو ارائه کردن و روی همین سرطان پروستات هم خیلی تجربه دارن . اگر برات مقدور بود یه سرچ بزن برو ببین چی میگن آزمایشاتم ببر با خودت هرچند که خودشون برات  دوباره تجویز می کنن احتمال زیاد . 

پدرشوهر یکی از دوستام درمان سرطان پروستات با لوتیشیوم انجام داد

خیلی راضی بود

برای درمان هم رفت مرکز پزشکی هسته ای سارا اما میگی متاستاز داده اینو نمیتونم قطعی بگم... باید یک مراجعه حتما داشته باشید