2752
2734
عنوان

سرطان پروستات

| مشاهده متن کامل بحث + 24180 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملینا جان سرطان خوش خیم پروستات داشت بابام بیضش ورم کرد خیلی شدید من یه شهر دیگه هستم.همه چی رو برام کامل تعریف نمیکنن تا اونجایی که میدونم هر ماه میره شیمی درمانی و الان خیلی یهتره
اللهم عجل لولیک الفرج
ملینا جون من متخصص خون شناس و انکولوژ خوب میشناسم. مامانم تحت درمانشه. دکتر منوچهر کیهانی بیمارستان آراد. زنگ بزنی بیمارستان شماره مطبشو بهت میدن. انشااله پدرتون هر چه زودتر خوب بشن.
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..

دکترفریدون خیام فرمتخصص کلیه ومجاری ادراری وفلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی ولاپاراسکوپی استادوعضوهیئت علمی دانشگاه وجراح بزرگترین غده وتومورجهان(سرطانی)کارش عالیه حرف نداره...

برای سرطان پروستات ومثانه حالب حرف نداره خداخیرشون بده وسلامت باشن اگه لازم باشه سرطان مثانه روجراحی میکنه وبعضی هارو تخلیه میکنه دوباره یه مثانه جدید میسازه....

اینم شماره مطبش ۸۸۶۳۱۳۸۸و۸۸۶۳۵۴۰۱

سلام ملینا جونم عموی منم سرطان نوع چهار پروستات داشت رفت پیش دکتر  شهریار ناطق  متخصص اورولوژی و جراح کلیه واقعا دکتر خوبیه هر کاری از دستش بر بیاد برای مریضاش انجام میده در ضمن مطبش تو ساختمان پزشکان بیمارستان آتیه هست.

اره  عزیزم متاسفانه برای همسرم خیلی نگرانم

عزیزم ایشاالله همسرتون خوب بشه من یه دکتر خیلی خوب میشناسم به اسم دکتر مجید صفوی دکتر خیلی خوبیه مادربزرگم تکرر ادرار داشت خیلی سریع درمانش کرد من شنیدم کارهای درمانیشم حرف نداره می خوای با همسرتون برین امیدوارم زود زود خوب بشه 

عزیزم ایشاالله همسرتون خوب بشه من یه دکتر خیلی خوب میشناسم به اسم دکتر مجید صفوی دکتر خیلی خوبیه ماد ...

من خودم پیش یه دکتر میبرمشون ، اتفاقا یکی از اشناهامون این دکترو بهم معرفی کردن   ولی من جدی نگرفتم  شما واقعا  تایید می کنید .  چون سرطان شوخی نیست  تو رو خدا راهنماییم کنید . 

2706