2733
2739

من خیلی استرس دارم کسی هست راهنماییم کنه اخه میگن تست توجه وتمرکز وبیش فعالیم میگیرن پسرم شیطونه ولجبازمیترسم مشکل سلزبشه

نه نترس هیچی نیست.اینهمه بچه شیطون

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یردم 

هیچی نیست بابا 

قد وزن میگیرن با چشم وگوششون معاینه میکنن 

بهش گفت ی شعر بخون و ی دایره با انگشتت بکش 

تو ی اتاق رفت سوالای هوشی اینا ازش پرسیدن 

من دیگه تو اتاق نبودم

2738

سنجش بینایی و شنوایی کنترل رشدقد  و وزن بهداشت دهان و دندان و مو 

بعدم بردن ی اتاق ک مادر نمیتونست بره کارشناس و مشاوره بودن 

بعدم تموم 

گاهی وقتا همه چیز از هم می‌پاشه تا سر جای درستش قرار بگیره نگران نباش خب؟!

بچگیم یادم اومد اون روز 😢

کاش دغدغم اون قدر میموند نه اینکه بزرگ بشم انقدر زیاد بشه😂

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤

نه بابا نترس من با خواهرم بردیم خواهر زادمو از اون شیطون تر و شلوغ تر که نیست بچت 

لم دادم وسط یه بیخیالی مطلق..                                              کاربر جدید نیستم کاربری اولم@minalmpp..کاربری دوم@mannnamohamadi..کاربری سومم@دختره_نی_نی_یار...کاربری مشترکه با خواهرم مانا..فضای سایتو سمی نکنید تا یه تایم کوچیکی راحت بگذرونیم..باهم دیگه مهربون باشیم♥️🌈
من یردم  هیچی نیست بابا  قد وزن میگیرن با چشم وگوششون معاینه میکنن  بهش گفت ی شعر ...

پسر من شعر حفظ نمیکنه🤐🤐🤐

ریتم و ملودی همه ی آهنگارو با دهنش میزنه ولی شعر میگه ول کن حوصله ندارم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

من پسرم هفته پیش بردم یکم گوشش و چشم معاینه کردند برای تست هوش م بردن ی اتاق دیگه .فقط گفتن دست ورزی باهاش کار کنم دست هاش ضعیفه

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستین🥰🥰😍😍😍
2706