2737
2734
عنوان

نازایی (داستان زندگی من۲)

2048 بازدید | 68 پست

از تا پیک اول چند سال میگذره مسیری که رفتم... 

از پزشک جدید شروع کردم مهر ۹۹ با دارو درمانی و اقدام طبیعی... نشد

بهار 1400 اولین iui رو انجام دادم، همسرم نمونه که داد تو سالن منتظر موندم نوبت من بشه، پزشک آزمایشگاه صدام کرد و آزمایش های قبلی همسر رو خواست و گفت شرایطش بشدت افت کرده، ما امروز رو انجام میدیم با هرچی حاصل شده اما این نتیجه فقط با IVF ممکنه به نتیجه برسی، با چشم گریون خوابیدم رو تخت انتقال انجام شد و بعد دو هفته پریود شدم... همسرم تو شرایط کاری پر تنش بود گفتم ولش کن بزا دو سه ماه بگذره با خیال راحت میرم برای ادامه درمان، مرداد ماه بود که متوجه  شدم خودم باردارم، دنیا رو بهم دادن نمیدونین چه حسی بود فقط پرواز نمیکردم... وارد هفته دوازدهم شدم و آماده غربالگری مرحله اول،،، یک هفته پر تنش کاری رو گذروندم خیلی سخت که گفتم ولش کن نهایت از کار میام بیرون واجب تر از خودم و بچه ام نیست این حج از تنش... رو تخت خوابیدم برای سونو دکتر در سکوت گفت حرکت نداره برو. مثانه ات خالی کن بیا یخ زدم رو پاهام نبودم تا برمو بیام دوباره دراز کشیدم... گفت رشدش تو هفته یازده متوقف شده... کبود شدم مردم تمام اون شب رو تا صبح با همسرم گریه کردیم... به دکترم پیام دادم گفت برو بیمارستان سقط کن سه ماه استراحت کن بیا کلی بهم امید داد کلی باهام هم راهی کرد... سونوی دوم رو انجام دادم خانم دکتر گفت بنظرم نقص داره چین پشت گردن خدارو شکر خودش رشدش متوقف شد و من نمیدونستم الان باید چه حسی داشته باشم... و من روز اربعین هفته اول مهر 1400 بستری شدم و سقط... شب تو سالن بستری زنان با حسرت به تخت های کناریم نگاه میکردم... مرخص شدم و اومدم خونه با خودم سوغاتی آوردم از بیمارستان... کرونا... و بازم بستری و درگیری ریه و من مردم روحم مرد... چند ماهی طول کشید تا پاشم... فرودین 1401 رفتم و گفتم خانم دکتر IVF، و رفتم برای تخمک کشی مرحله اول  بدون اینکه دارو درمانی کرده باشم ازم 15تخمک گرفت و دو جنین شد و بازم شکستم، کلی آزمایش ژنتیک و... که چرا تعداد جنین ها کم شده از دکتر ارولوژی و دارو درمانی دوتاییمون ... دو ماه استراحت کردم رفتم گفتم بازم تخمک ک‌شی، گفت بیا یه بار iui بعد دوباره تخمک کشی... Iui منفی شد و بازم تخمک کشی این سری الهی ‌شکر بهتر بود، اول اسفند 1401 اولین انتقال از اولین تخمک کشی انجام شد یک هفته نشستم خونه استراحت ... سه هفته بی قرار و بی دل گذ‌شت و بعد منفی... من الان من نیستم با 15کیلو اضافه وزن دل شکسته و خستگی... من چند بار ‌شکستم... من ترک خورده و بند خورده ام، ولی بازم میگم خدا نگام کن فقط از دست تو بر میاد همه اینا وسیله ان فقط تو باید بخوای 💔

اول تاپیک اولم رو بخونید داستانم از اول مسیر گفتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4871956/از-بارداری-تا-نازایی-داستان-زندگی-من

اگه دکترتون تجویز تخمک کشی کرد حتما و حتما 3 ماه خودتون و همسرتون با داروهای تقویتی و سنتی آماده شید چون تخمک و اسپرم با کیفیت تو روند تخمک کشی و لقاح تاثیر داره 

یه سرعت وارد روند نشید 

این مسیر غیر از شرایط روحی و روانی هزینه زیادی داره... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید منم یه روز داستانم نوشتم ۵ بار iui  ناموفق تخمک کشی و دو انتقال ناموفق بیست کیلو چاق شدم تو این مدت

۲۰ سال نازایی اما باز راضی به رضای خدا هر چی اوستا کریم بخواد همون خیر و صلاح منه

براتون از خدا میخوام هر چی خیرتون براتون رقم بخوره و دلتون شاد بشه

برای درمان استرسم و رسیدن به ارامشم صلوات میفرستید🥺🙏
انشاله ک خدا این دفعه خودش دامنت رو سبز کنه به حق این ماه عزیز..منم دوبار تخمک کشی کردم و از دفعه او ...

الهی بگردم میدونم چی میگی میدونم چه حسی داری 

الهی خدا به دل شکستمون نگاه کنه به حق این شبای عزیز 😔❤️

شاید منم یه روز داستانم نوشتم ۵ بار iui  ناموفق تخمک کشی و دو انتقال ناموفق بیست کیلو چاق شدم ت ...

الهییییی عزیزم 

میفهممت... هرکس رو یه جور آزمایش میکنه... الهی به حق همین شبای عزیزم دل منتظرا رو شاد کنه 😔❤️

2740
الهییییی عزیزم  میفهممت... هرکس رو یه جور آزمایش میکنه... الهی به حق همین شبای عزیزم دل منتظرا ...

الهی آمین با انتظار بچه زندگی نکن از زندگیت لذت ببر جوانیت فدر بدون بسپار به خدا جز اون کی هست که صلاح ما رو بهتر بدونه نزار نداشتن یه نعمت لذت بقیه نعمت های خدا رو ازت بگیره برات بهترین ها رو آرزومندم دوستم

برای درمان استرسم و رسیدن به ارامشم صلوات میفرستید🥺🙏
الهی آمین با انتظار بچه زندگی نکن از زندگیت لذت ببر جوانیت فدر بدون بسپار به خدا جز اون کی هست که صل ...

ممنون از یاداوریت واقعا خودمو گم کردم... 

ممنونم همچنین برای شما مهربون ❤️

انشاله ک خدا این دفعه خودش دامنت رو سبز کنه به حق این ماه عزیز..منم دوبار تخمک کشی کردم و از دفعه او ...

مطالب این تاپیک بخون ان شاالله کمکت کنه ناامید نباش 

هم برای تقویت و زود باردار شدن داره هم برای جنسیت داره ان شاالله به دردت بخوره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9996700/کلی-مطلب-دارم-برای-تعیین-جنسیت

برات صلوات فرستادم ان شاالله باردار بشی و    بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره و دعا برای زود باردار شدن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10683214/خانم-های-باردار-یاهرکی-در-آینده-میخواد-باردار-

روز 25 ماه مبارک رمضان ایه 49 -50سوره شوری رو می نویسی اسم زن وشوهر رو هم می نویسی زیرش می زاری لای قران با یه صدقه تا سال دیگه نی نی رو بغل میگیری ان شاءالله (دوستی گفت با این کار حاجتم رو گرفتم) لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ 49

🔆از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد

🔅أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ 50

🔆و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرااو دانا و تواناست

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
شاید منم یه روز داستانم نوشتم ۵ بار iui  ناموفق تخمک کشی و دو انتقال ناموفق بیست کیلو چاق شدم ت ...

این متن بالا فرستادم بخون گلم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ممنون از یاداوریت واقعا خودمو گم کردم...  ممنونم همچنین برای شما مهربون ❤️

متن بالا رو بخون گلم 

2706