2737
2739
سلام عزیزم این تاپیک رو بخون توی خصوصی هم برات توضیح دادم چطور عکس بذاری http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1308157 از صاحب تاپیک هر سوالی داشتی بپرس
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
برای اینکه بتونی عکس بذاری یک عکس که حجمش زیر 50 کیلوبایت هست انتخاب کن بعد برو نینی سایت من یه کم پایین تر عکس کاربری روش کلیک کن یه پنجره باز میشه اپلود عکس نوشته اون رو بزن و عکست رو انتخاب کن و اپلود رو بزن بعد باید منتظر باشی تا عکست تایید بشه فقط خودت می بینی تا عکس تایید بشه
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731