2733
2734

تاپیک نظر خواهی درباره معایب بارداری در سن ۴۰ نیست!!! 

چون معایب رو از منابع علمی و گوگل سرچ میکنیم!

من چهل سالم میشه امسال و بارداری اولم هست…

از نظر روحی و … امسال امادگی شو دارم…

لطفا پست متفرقه نگذارین و تاپیک رو به حاشیه نبرین…

اگر تجربه  خوبی از بارداری تو این سن داشتین ممنون میشم به بقیه کمک کنین ، همچنین اگر اطرافیانتون تو این سن باردار شدن میتونین تجربیاتشون رو در صورت امکان در اختیار بقیه قرار بدین.

این تاپیک رو زدم تا مفید واقع بشه و دوستای خوبم رو اینجا تگ کنم.. تا در اینده رفرنس خوبی برای بقیه بشه…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ۴۰ سالگی یه مقدار دیره برای بارداری شما ۵۰ سالتونه 

بشه بچتون تازه ۱۰ سالشه گناه داره بچه شما سنتون میره بالاتر

نمی تونید زیاد ببریدش بیرون دلش باز شه یا شما اونجا سنتون رفته بالاتر اعصابتون سریع تر خورد میشه بچه تازه زمانیه که میخواد شر بشه

و دریا برای هزارمین بار به تو ثابت خواهد کرد همه چیز میتواند در لحظه تغییر کند.
2728
عزیزم ۴۰ سالگی یه مقدار دیره برای بارداری شما ۵۰ سالتونه  بشه بچتون تازه ۱۰ سالشه گناه داره بچ ...

خب الان چهل سالشه چکار کنه

دیگه بچه دار نشه؟؟ 

از معایب منظورش شاید سختی بارداری باشه نه این حرفا

دلشو خالی نکنید

عزیزم ۴۰ سالگی یه مقدار دیره برای بارداری شما ۵۰ سالتونه  بشه بچتون تازه ۱۰ سالشه گناه داره بچ ...

آشنا مون تو سن همین ۳۸ ۳۹ باردار شد الان بچه ش  افسردگی داره چون نتونسته مثل یه رفیق همراهش باشه

2738
خب الان چهل سالشه چکار کنه دیگه بچه دار نشه؟؟  از معایب منظورش شاید سختی بارداری باشه نه این ...

عزیزم نمیگم بچه دار نشه ولی خوب یه مقدار دیره 

به سلامتی

انشالله موفق باشی

خیلیم عالی

۵۰تا بچه که نداشتی

قبلا ها زنا زیاد میزاییدن تو۴۰سالگی ۸تابچا آورده بودن رحم دیگه از کار میفتاد

اما الان یا نیاوردن یا یکی دوتا 

کم کاره رحم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2706