2737
2739

رل سابقم ک۲۰ روزه کات کردیمو خیلی دوسش داشتم با یکی دیگس الان حتی موقعی ک با من بود این چند ماه اخیر هم باهاش بود من خیلی احمق بودم ک نفهمیدم اینو الان میفهمم همشو ی استوری دیدم ازش الان ک تگش کرده 

البته منو از همهه جا بلاک کرد

وقتی خواست باهام تموم کنه رفته به یکی از دوستام ک بهم نزدیک بود رو من ح زد ک ب من حسی نداره و میخاد ب اون پیشنهاد بده ک من ازش متنفر شم و دورشم و من کات کنم باهاش خب؟چون با کسه دیگه ای بود

الان این دوستم خودش رله و ب رلش هم گفته اینو ک این جریان پیش اومد ینی رل من ب اون پ داد و گفته ک حالم فعلا خوب نیس چون انگار میخواست با دوسته رلش اوکیم کنه اشنامون کنه

میگم ضابه نیست الان باهاش اشنا شم؟میخام با کسه دیگه ای اشنا شم فراموشش کنم چون من ادمیم ک خیلیی فکر میکنم اگ تنها باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابا بذارید یکم احساسات بمونه برای همسر آینده....

بذارید یکی محترمانه بیاد خواستگاری.... چرا میرید التماس

یا خدا دخترای ما چرا قدر خودشونو نمیدونن 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
2740

به نظرم از این جو فاصله بگیر بذار ذهنت ازاد شه و اروم بشی خیلی ذهنت رو درگیر این جریانات نکن و بی اهمیت باشه برات که چجوری برخورد کرده و کلا جریانش رو بذار کنار

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!

اگه میخوای رلتو فراموش کنی به خدا پناه ببر، نه اینکه بری دنبال یکی دیگه، یه روز که به عمر رفته ات نگا بکنی پشیمون نشی که چقدر خودتو ارزون میفروختی، هر روز با یکی میپریدی

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
فقد مواظب باش ی روز نرسع تعداد رل زدناتو از دستت بره 

دقیقا یه هم اتاقی داشتم ک واس اینکه رل شو ک بکارت شو هم گرفته بود و ولش کرده بود رو فراموش کنه با تک پسره یه پولدار دوستدمیشه باهاشم میره شمال و پسره هم با پسر خاله ش و این دختره سه نفری میرن شمال ویلا میگیرن باهاشم ازدواج میکنه ولی خانواده پسره تردش میکنن و از ارث محرومش میکنن بعد هنوز جدا نشده با پسرای دیگه میپرید کاش یکم دخترا عزت نفس داشتن اینقد راحت خودشونو به اسم عشق و عاشقی نمیفروختن