2733
2734
عنوان

چند روز دیگه وقت زایمانمه تو ساک بیمارستان چیا بزارم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 62 پست
لیوان و قاشق و چاقو و چنگال و دستمال توالت و دستمال کاغذی و چای نپتون و قند و اینا هم بهت میدن... برا اتاق زایمانم اکه طبیعی باشی یه ساک کوچولو که توش لیوان یه بار مصرف و دستمال کاغذی و ساندیس و بیسکوبیت و اینا هس میدن
راستی اگه سزارین با بی حسی هستی تا چند رز بعد عمل بالشت زیر سرت نزار چون من نمی دونستم وتا چند روز گردن درد وسردردشدیدی داشتم انگار یه وزنه صد کیلویی رو گردنم بود
دراوج مشکلات هم آرامش دارم ........چون من خدارو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان فرشته جون من برای پسرم که ۱۰ سالشه الان اون موقع فقط یرای شیر خوردن بچه رو می آوردن وهمه کارای بچه با خود بیمارستان بود ولی برای دخترم که ۴ماه پیش بود بچه رو آوردن وامضا گرفتن وگفتن دیگه مثل قبل نیست وهمون اول بچه رو تحویل می دن وهمه کارها به عهده مادر وهمراهش هست
2740
نمی دونم ولی من که بهشون گفتم گفتن بخش نامه اومده که بچه رو همون اول تحویل بدید وکارهاش با خود والدین هست تازه بهترین ومعروفترین بیمارستان خصوصی شهرمونه
نمیدونم والا من دوسال و نیم قبل هم پسرم رو دنیا اوردم تو بیمارستان مرتاض اونم خصوصی هست همینطورب بود حتی شبم دیدن حالم بده بردن بچه رو همه کاراشو خودشون میکردن فط شیر میدادم بهش من... البته کنارم بود ولی میومدن برا عوض کردن میبردن
بچه ها شما برای چی تا حالا بیدارید ؟ من که دخترم واکسن چهار ماهگی شو زده تا الان بیدار ه شوهرم میگه کم کم داری جغد می شی شب ها بیدار وروزها خوابی
2706