2737
2734
سلام خانمای گل نی نی سایت من ٨ اردیبهشت وقت زایمانمه نمیدونم تو ساک بیمارستان چیا بزارم اگه میدونید خواهشا راهنماییم کنید وسایلای ضروری رو؟؟
عزیزم "هانا"من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم 😍😘❤️👫
من که لباس خودشون تنش کردن پوشک بردم واسه خودم موقع ترخیص لباس واسه نی نی هم موقع ترخیص لباسش عوض کردم لباس خودم تنش کردم
خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه ندارم ولی تو اینترنت لیست هست بگردی اضافه داره ولی خودت ب دلخواه مهما رو بگیر

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

2728
عزیزم به سلامتی خواهر منم چند روز دیگست و ساکش رو اماده اورده الان خونه مامانم یه لباس شیک نوزادی برای عکسهای بیمارستانش قنداق فرنگی یا پتو دور پیچ مای بیبی یه تیپ یرگشت از بیمارستان واسه خودش اماده گذاشته کلاه نوزادی ناف بند
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
اره حلما جون دیدم اونارو ولی خیلی چرت و پرتای إضافی نوشته میخوام چیزای ضروری رو بدونم مثلا من یه جا خوندم نوشته بود روکش توالت فرنگی منم خیلی حساسم دوست دارم بگیرم فقط نمیدونم از کجا
عزیزم "هانا"من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم 😍😘❤️👫
2738
بیمارستانت اگه سه روزه مثلا برای نی نی یه دست ببر چون کلا یک دست تنش میکنن . یک دست خونه رفتنی با لباس گرم و ... به تعداد روزها هم یک دست . دقت کن لباس ست ببری یعنی حتما کلاه هم باشهتو ست اش . همین . برای خودت فقطیک شال خنک ببر عیادت میان و ... زاحت باشی . براس خودت لباس نبر . لازمت نمیشه لباس بیمارستان تنته. پوشک و . . هم میدن . البته بیمارستانت چیه ?
وای خیلی خوبه ک بلاخره میشه آدم جگرگوششو بغل کنه خدا این لحظه رو نصیب همه آرزومندا کنه ... الان تا هشتم ب اندازه یسال میگذره برات😆

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏