2733
2739
عنوان

برنامتون برای تابستون چیه توروخدا بگین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 42 پست
درکت میکنم منم درعذابم تموم میشه بلاخره

عزیزم🥲

برات بهترینا،رو میخوام

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

میخوام برم خیاطی یاد بگیرم 

دوست دارم خودم لباسامو بدوزم

بعد میرم باشگاه 

کلاس زبان میرم 

کلاس طراحی میرم 

میخوام برم کارت فعال بسیج بگیرم 

میرم کتابخونه عضو میشم و کلی کتاب میخونم

تور های زیارتی شرکت میکنم

دوست دارم کتاب های روانشناسی بخونم تا بتونم آدم های دور و اطرافمو بیشتر درک کنم☘️💕

کاربری دوم به ناحق تعلیق شدم😐 متخصص بحث های طولانی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قبلا میرفتم خیلی خوب شده بودم مریض شدم ۱ ماه🥲 بعدشم عید بود تعطیل بود الان یک هفته خدا بخواد میرم🫠

بعد باشگاه چی میخوری؟

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2742
اگه تمرین سنگین نباشه ۴ تا تخم مرغ که ۲تا از زرده هاشو میریزم دور اگرم پا داشته باشیم سینه مرغ گریل

من دوتا میخورم کبد چرب نشه 😑😂

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
کارشناسی  فرهنگیان میخونم  ولی بدم میاد ازش

کلن دانشگاهایی که فقط مخصوص خانوماس ادماش ذات کثیفشونو رو میکنن حالا اگه مختلط بود برا جذب پسرا خودشونو جمع میکردن هر حرفی ب زبون نمیوردن...دانشگاه منم مخصوص خانوماس

کلن دانشگاهایی که فقط مخصوص خانوماس ادماش ذات کثیفشونو رو میکنن حالا اگه مختلط بود برا جذب پسرا خودش ...

والا 

خیلی اخلاقای بچگانه 

من ک تو دانشگاه رفیق ندارم 

تنهام

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
 من دوتا میخورم کبد چرب نشه 😑😂

منم بعضی وقتا ۳ تا ولی زرده چربی داره فقط که چربیش مفیده 

واینکه وقتی تمرین قدرتی میکنی باعث میشه عضله تخریب بشه برای بازسازیش پروتئین باید مصرف کنی هرچی فشار بیشتر بوده باشه پروتئیننم باید بیشتر بشه ‌

پس عزا بر خود کنید ای خفتگان زانکه بد مرگیس این خواب گران
2738
مثه منی اگه واقعا روحت معذبه برو دکتر روانپزشک قرصای ضد اضطراب میده اروم میشی ترم چندی؟

شما تجربه دارید؟

ترم ۴ 

کلا از رشتم بدم میاد 

خیلی اوضاع داغونه برام

شما تجربه دارید؟ ترم ۴  کلا از رشتم بدم میاد  خیلی اوضاع داغونه برام

من یه هفتس دارم قرص مصرف میکنم میتونم بگم دلشورمو اروم کرده البته تاثیرشو دکتر گف بعد یک ماه میبینم

من رشتمو دوس دارم مردم میگن تو ارومی سرزبون نداری برا وکیل شدن اذیت میشدم رفتم دکتر روانشناس تاثیر نداشت رفتم روانپزشک

رشتت ک خیلی خوبه حداقل درامد ثابتو مزایا داری

منم بعضی وقتا ۳ تا ولی زرده چربی داره فقط که چربیش مفیده  واینکه وقتی تمرین قدرتی میکنی باعث م ...

درسته موفق باشی 😘❤

من یه هفتس دارم قرص مصرف میکنم میتونم بگم دلشورمو اروم کرده البته تاثیرشو دکتر گف بعد یک ماه میبینم ...

تف ب ای مردم ک حرفاشون تا مغز استخون آدم نفوذ میکنه 

هی منم فقط ب خاطر همین ک آیندم مشخصه تحملش میکنم