2733
2734

آقا من هرسااااال میگم تابستون امسالو  میترکونم😂ولی بازم همش میخورم و میخوابم و سرم تو گوشی و لپ تاپه😂یعنی چشم روهم بزاری ۱ مهره و دانشگاه ها دوباره شروع میشه💔

ولی واقعا خسته شدم از بس هرسال ۳ . ۴ماه وقتو که میشه کلییییی کار مفید کرد هدر بدم . تصمیم دارم برم باشگاه بدمینتون و یه سری کتاب جدید بخونم و یه مهارت بدرد بخور مثلا برنامه نویسی یاد بگیرم . برنامه   بدرد بخور قابل اجرا و مفید دیگه ای اگه دارین ممنون  میشم برای استفاده من و بقیه بزارین🙂 

بیام سایت

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کارآموزی 🙂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2740

زودتر تابستون بشه 

دانشگاه لنتی تموم بشه😭😭

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
چرا تو دانشگاه مگه اذیتی؟

ار خیلی 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

برنامه م اینه رو مخ همسر کار کنم خونه رو بزرگ‌ترش کنیم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706