2733
2739
عنوان

خانما بیاین کمک

39 بازدید | 12 پست

بنظرتون اگر دو نفر از هم خوششون بیاد و باهم باشن، بعد پسره همش به دختره بگه درس بخون برو سره کار...چه فکری راجبش میکنین؟ازیناس انگار که میخواد طرفش شغل داشته باشه..

نمیگم نمیخوام شغلی داشته باشم، ولی حرص دراره همش فکر میکنم برای آینده رو من حساب باز کرده که کمکش کنم

بله همینطوره تا حد زیادی یا شایدم میخواد جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله همینطوره تا حد زیادی یا شایدم میخواد جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشی

یبارم یجا با برادرم حرف از خریده باغ زدم... یه روز تو پیوی گفت با هم تلاش میکنیم میخریم انشالله

2731
یبارم یجا با برادرم حرف از خریده باغ زدم... یه روز تو پیوی گفت با هم تلاش میکنیم میخریم انشالله

معلومه زن شاغل دوس داره که کمک خرجش باشه میتونی امتحانش کنی بگی نمیخام شاغل شم ببین چی میگه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740
خدایی دارم کم کم نگرانه آیندم باهاش میشم... شیطونه میگه کات کنم باهاش😑😂

نه خب حقم دارن الان هزینه ها بالاس اکثرا همسر شاغل میخان 

همینجوری بی‌مقدمه بهش بگم،؟ چی بگم بحث رو بکشم سمت این حرف

نه بی مقدمه که نمیشه شک میکنه ولی بحث دانشگاه و کم کم شغل رو بنداز بعد بگو قصد ندارم شاغل شم ببین اونوقتم میخادتت