2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میرم کلاس میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

حس میکنم خیلی سخته

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2738
دبیر زبان مزایا تایم اضاف دارم معایب پول اضاف ندارم

رسمی هستید؟ میشه اگه دوست داشتید سابقه و درآمدتون رو بگید؟

خدایا ما رو ببخش و بیامرز تا نبخشیدی و نیامرزیدی از این دنیا نبر🤍💚....یه نیمچه پرستار😉😅

پرستار 

راضیم 

عیبش برای من بعضی از شیفت هاش هست(مخصوصا لانگ عصر‌شب)گاهی ازار دهنده هست  

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

هیچ خانه دارم دوست دارمم برم سرکار 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

آنلاین شاپ . بازاریابی.

معایب: 

پست خیلی سخته  . مشتری ها بعضیاشون زیادی حساسن. استرس تحویل درآمد عدد ثابت نیست 

تعطیلی نداره باید در دسترس باشی

مزایا :

با پیژامه کار می‌کنی .کسی دستور نمیده . مجبوری شاد و خوشحال باشی. درآمد محدودیت ندارد . آشنا کلی پیدا می‌کنی مشتری ها خیلی هاشون مهربون و بامعرفتن. خوشحالی طرفو میبینی خیلی حال می‌کنی....

2706