2733
2734
عنوان

میخوام با نظرسنجی از شما تصمیم بگیرم برا زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 41 پست

قدیمی ساخت رو می فروشم و تبدیل به احسن می کنم ( چون دیگه دوره خونه های قدیمی ساخت گذشته و نگهداریش رشد اقتصادی ندارن)

تو خونه پانزده واحدی می‌شینم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۲۰ متر؟ خونه ۲۰‌متریم هست؟😐

20سال ساخت نه 20متزی

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔

بعد سوال دوم هم اینکه خونه نوسازه اندازه پانزده متر باید پول بدیم براش که ما نداریم

من میگم چه کاریه تو وام و فشار بیوفتیم

به همسرم میگم عوض کنیم یه قدیمی تر با همون متراژ بگیریم که پول ندیم تو این گرونی متری هفتاد هشتاده سمت ما

نظرتون چیه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

[QUOTE=284881502]بچه ها خونه نوسازه مامان بابام هم هستن.یه واحدم داداشم.یکی مادرشوهرم.یکی برادرشوهرم.یکی خواهر شوهرم ...[/QUOTE]

همونجایی که هستی بمون

با اینهمه فامیل تو یه آپارتمان بودن خوب نیست

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2740
۲۰ متر؟ خونه ۲۰‌متریم هست؟😐

سال ساختش رو میگه ، ۲۰ سال ساخت😑😁

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))

پانزده  واحدی  سرو کله زدن باهاشون مشکله.  توی بالکن هر چی که بگی  ،کاندوم،  می اندازند.  سرو صدا از خونه های می آد.  کلا دیوار ها نازک هستند  صدای  زناشویی دعوا  .... ساز  همه چی را باید تحمل کنی. همسایه  خوب هم نعمته. 

جفتشو بفروش

یه خونه خوب و عالی بخر

دو سه تا محله هم دورتر از فامیل باش

از من به تو نصیحت

متخصص گزارش تاپیکای سقط و دعانویسی😎 مزدور عزیز! جوونای ما عاشق مبارزه با تو و اربابت هستن. بترس از ما...😏إنِّی أنا ابن اُم بالحرب شجعتنی🫡
نظرات مردم چرا؟  خودت تصمیم گیرنده خودت باش نه دیگران

میگم اونایی که تجربه دارن خب بگن استفاده کنم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706