2733
2739

از اسفند مریضم 

نه مریض مریض نه خوب 

دو سه بار رفتم دکتر تو حال خرابیام 

هر سری آمپول و سرم و چرک خشکن 

زمینه آلرژی فصلی دارم ولی الان دارم دیونه میشم با دهن روزه مدام بینی و گلوم خلط داره مداااااام باید خالی کنم که یه وقتی حواسم پرت نشه قورت بدم 

گلوم میسوزه از اول اسفند اینطوری شدم تا الان وسطاش دو سه باری خیلی حالم بد شده دکتر رفتم روزای دیگه هم اینطوری چیکار کنم توروخدا خستهههه شدم 

منم یکسالی تقریبا حال خوب یادم نمیاد همش درحال سرماخوردگی هستم چون هربار انتی بیوتیک استفاده کردم دیگ با سرماخوردگی ساده هم بدنم عفونت میکنه نمیدونم چرا ایمنی بدنم انقد پایین اومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از افطار عنبر نسارا دود بده

واسه عفونت و خلط پشت حلق عالیه

من خودم درگیر خلط پشت حلقم همیشه

گاهی عنبرنسارا دود میدم تا دو سه روز خبری ازشون نیس

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2742
بعد از افطار عنبر نسارا دود بده واسه عفونت و خلط پشت حلق عالیه من خودم درگیر خلط پشت حلقم همیشه گ ...

آره آره یه خلطی پشته نه می‌ره پایین نه بالا که تف کنم 

دود کنم مثل اسفند یعنی؟

2740
چرا اینطوری شده آخه  به من میگن تقصیر خودته چرا میری دکتر . خب چیکار کنم وقتی رو به مونم😭

منم همینم هعی میگن داری تلقین میکنی میگم پس چرا قبلا اینجوری نبودم یکسال من همش تو راه دکترم همش امپول سرم قرص همین الانم مریضم 

آره آره یه خلطی پشته نه می‌ره پایین نه بالا که تف کنم  دود کنم مثل اسفند یعنی؟

یه تیکه اش رو بذار توی اسپند دود کن و بذار رو شعله.چند دقیقه بعد که اتیش که گرفت خاموشش کن خود ب خود میسوزه و دود غلیظی میده.سعی کن اون دود ب صورتت بخوره..من روزی دوبار انحام میدادم تاوقتی انجام میدادم راحت بودمااا

حتما از جای معتبر بخر که اصلش رو بهت بدن

یه کم اوایلش چندشم میشد اما بعد برام عادی شد

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2706