2737
2739
عنوان

بچه ها زشت شد بنظرتون؟؟؟؟ 🙉

357 بازدید | 10 پست

من ماههای آخر بارداریمه. و واقعا نشستن و بلند شدن سخته واسم. چون دکترم احتمال زایمان زودرس داده نگرانم و بیشتر مراعات میکنم این روزا رو...

یه مستاجر داریم. مال یه شهر دیگه هستن که دخترشون اینجا پزشکی میخونه. 

خلاصه هر از گاهی که میان بهش سر بزنن شبا کلا تا آخر شب میان خونه ما. 

امشب دیدم مادرشوهرم و مامانم خونمونه سریع اومدم اتاق چراغو خاموش کردم گفتم بگین خوابه..

ولی فک کنم باور نکرد.. زشت شد نرفتم؟ فردا قراره برن شهر خودشون. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

الانم نشستن باهم دارن حرف میزنن. موندم اتاق. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا زشت چی ادم حوصله خودشم نداره چه برسه به مهمون هر شب 

بیدارشو 🦋  پروانه من ببین زندگی داره صدامون میزنه ،🌺🌷🌺🌷🌺🌷🌺 .........عزیز دلم ی وقت فک نکنی بی ارزشی .......،🖤❤️🖤❤️......خیالت راحت اگه تو نباشی.       ی جای کار دنیا میلنگه.......تو بیدار شو خودم نازتو میکشم .........خودم میشم پدرت      مادرت      همدمت          عشقت.       نازنینم .......بیدارشو .......دنیا هنوز قشنگه .‌‌‌‌‌‌..    دنیا هنوز تورو صدا میزنه       🌱🌿🍃☘️    پروانه من      یادته خدا بهشتشو نشونمون داد         همونجا      دقیقا     همونجا      منتظرمونه         بالاخره      ی روزی      ی جایی      🦋    پروانه قلب خستم پر پروازم باش تنهام نزار 🖤🖤..
2728
خوب چرتتو بزن هروقتم خواستی بیدار شو برو پیششون

کلا نرم بد نمیشه؟

😐خب چرا

خیلییییی پرحرفن. 

خیلی راحتن. من اونجوری نیستم. امشبم آمپول زده بودم واقعا حال نداشتم

2738
ن بابا ناراحت نشدن بگیر بخاب راحت

مرسی فدااات

ن خوب اول خودت مهمی

مرسی عزیزدلم