2752
2734
عنوان

همه خوش سلیقه ها! اسم مذهبی جدید و با معنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1067242 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان نظرتون درمورد اسم آلا چیه؟لطفا حتما نظر بزارید خیلیییییی مهمه 

خوشگله😍😍😍😍

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
بین این دو تا اسم کدومش بهتره؟؟؟ یاسمین  بارانا

بارانا

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...

سلام مامانا من يه اسمه تر كيبي قشنگ با محمد ميخوام،خودم فعلن محمد طاها و محمد عطا رو انتخاب كردم ولي ميخوام بازم اسمه تر كيبي بهم بگين،فقط شوهرم ميگه صدا كردنش راحت باشه،مثلا من محمد مهيار رو خيلي دوست دارم ولي ميگه طولانيه،راستي اسمه دخترم هم مهتا ست

سلام ،،اسم پسرم حسین برای اسم دختر حسنا یا حلما رو انتخاب کردم ولی اسم پسر که به حسین بخوره ندارم می ...

حسین و هستی

حسین و یسنا

حسین و یسرا(گشایش,دختر خوش قدم)

حسین و هانا

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊
سلام ،،اسم پسرم حسین برای اسم دختر حسنا یا حلما رو انتخاب کردم ولی اسم پسر که به حسین بخوره ندارم می ...

اسم بچه های یکی از آشناهامون

حسین و حسام و هستی

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊