2733
2734
عنوان

همه خوش سلیقه ها! اسم مذهبی جدید و با معنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1067226 بازدید | 307 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به همگی منم بین دو اسم سبحان و مهدی یار برای پسرم موندم ممنون میشم بگید کدوم قشنگتره

سبحان از اسامی خداست و میگن کراهت داره یا نهی شده رو بچه بذاری ولی اسم مهدی یار عااالیه هم شیکه هم معنیش خیلی خوبه

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

من خودم نورا رو دوست دارم 

نورا يك اسم بين المللي هستش و در عربي و فارسي و لاتين معنا داره 

خانواده اسم آسنا رو دوست دارن نام همسر حضرت يوسف به معناي آسمان پاك 

ريشه لغوي آسنا اوستايي هست

نظر شما چيه

اسم پسرهای ناز و گل من محمدحسین و محمدمحسن هست .

انشاءاللّه قرار اسم دخترمون بین طیبه ، رقیه ، زینب ، زهرا ، خدیجه ، سکینه و معصومه باشه . البته انتخاب اسامی پسرانه با من بود ولی دختران با من نیست . ولی اسامی دخترونه اش هم باب سلیقه ام هست .

بچه ها نظرتون راجبه  اسم امیر حسام چیه یا حسام ؟؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
اسم پسرهای ناز و گل من محمدحسین و محمدمحسن هست . انشاءاللّه قرار اسم دخترمون بین طیبه ، رقیه ، زینب ...

زینب وزهرا اسمای خیلی خوبین

خدایا نی نی کوچولو حس میکنم تودلمه منتظرم که ببینم یکی ازفرشته هاتو بهم دادی که نه ماه دیگه بیادتوی بغلم