2733
2734
عنوان

بعد طلاق چجوری درآمد داشته باشم

130 بازدید | 8 پست

سلام دوستای گلم به نظرتون کار از تولیدی پیراهن مردونه بگیرم تو خونه انجام بدم خوبه یا چه کاری پیشنهاد میدید تو خونه باشه یه پسر هشت ساله دارم نمیتونم برم بیرون سرکتر

از طریق اینستاگرام کسب و کار بکن.. خیلیییییییییییییی درآمدش بالاااس

بیا امید داشته باشیم، این خستگیا، این حال بدیا، این حسای بد، تهش به یه جای خوب میرسه، تهش هممون بلاخره میخندیم...😍🌸🍓 عاشق وکالت💙 عاشق رشته حقوق💙عاشق جنگل💙عاشق دریا💙عاشق سبک زندگی سالم💙عاشق ورزش💙عاشق خنده💙عاشق کتاب💙عاشق خدا💙 #لیلی🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
چجوری

باید پیج بزنی.. میتونی آموزش آشپزی بزنی که خیلیییی ببیننده داره .. بعد وقتی فالورات بره بالا.. پیج های کسب و کار ازت میخوان ک براشون تبلیغ کنی..یکی تو فامیلمون هست ماهانه بالای ۳۰ میلیون درآمد داره از این کار

بیا امید داشته باشیم، این خستگیا، این حال بدیا، این حسای بد، تهش به یه جای خوب میرسه، تهش هممون بلاخره میخندیم...😍🌸🍓 عاشق وکالت💙 عاشق رشته حقوق💙عاشق جنگل💙عاشق دریا💙عاشق سبک زندگی سالم💙عاشق ورزش💙عاشق خنده💙عاشق کتاب💙عاشق خدا💙 #لیلی🌱