2733
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 246708 بازدید | 17198 پست
سلام کامواجان.ما شاهین زمستان ۱۴۰۳داشتیم.الان این پیام یعنی مجبوریم بجای شاهین اطلس یا سهند برداریم؟ ...

نه مجبورنیستی این یه فرصت وپیشنهاده میتونی قبول نکنی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنگ زدم فک کنم تعطیلا امروز موند واسه شنبه

شنبه ساعت ۸بزنگ تونوبت نری

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
جناب آقاي/ سركارخانم سعيده  سلماني با سلام احتراماً ضمن تشكر از حسن انتخاب جنابعالي از درخواست ...

سلام حالا لازم نبود اسمتو بنویسی از نی نی یار بخواه کامنتو پاک کنه 

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
اصلا حواسم نبوده.   ولی مهمم نیست زیاد

یکی از تاپیک هات خاطرات خصوصی دوران عقدتون رو نوشتی شناسایی نشی بهتره 😉

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
عزیزم میشه بیزحمت برام فردا  چک کنی یادت باشه  ممنونم 💜💜💜

سلام چشم گلم

باشه عزیزم مرسی

سلام عزیزم چندروزقبل یه سزی پیامک فرستادن بعدتعیین تکلیف اینانوبت شماست  ازشماهم زودمیاد

2706