2733
2734
عنوان

کسی حاملگی مولار داشته؟؟؟؟؟؟. کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 53823 بازدید | 73 پست
سلام عزیزان من اول از هرچیز میخوام بگم که هیچ وقت در زندگیتون از پروردگار غافل نشید و در سختترین لحظ ...

سلام خوبی میشه جواب منو بدی عزیزم من مشکل تور دارم اما دکترا جوابم کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام طنین جان من 2 یه بارداری مولار بد خیم داشتم نزدیک به 2 سال پیش هفته 8 متوجه شدم که مول دارم تا ...

توروخدابه مکم کمک کنید من بارداری مولار داشتم وبرج 7 سال 96 کورتاژشدم ولی ازمایش بتام بالا وپایین میشه دوبارم شیمی درمانی شدم با شیمی درمانی پایین میاد اما دوباره بالا میره

وقتی تو سونو مول معلوم شد برگه بستری و کورتاژ بهم دادن قبل از کورتاژ با قرص به خونریزی افتادم و بعد ...

سلام عزیزم میخواستم بدونم الان تو چه وضعی هستی منم مث شما تو ۷ هفته متوجه شدم بتام ۵۳۰۰۰بود الان بعد از ۱۳روز بیتا شد۱۱۶گفتن یک هفته بعد دوباره ه ازمایش بده ک ۵شنبه قراره بدم

سلام دوستان عزیز 

برای منم تشخیص مول دادن . هفته هفتم اما چند روز پیش سونو گفت هفته ۵ هستی . آز بتا هم دادم ۳۴۰۰۰ بود . دوباره برام سونو نوشت دکتر اما خانواده شوهرم و شوهرم میگن این بچس دو هفته وایسا بعد برو سونو . میترسم مول باشه و دیر بشه برا درمان

توروخدابه مکم کمک کنید من بارداری مولار داشتم وبرج 7 سال 96 کورتاژشدم ولی ازمایش بتام بالا وپایین می ...

سلام عزيزم ميشه بكين جيكاركردين؟منم شيمي درماني رو شروع كردم توروخدا اكه ميشه جوابمو بدين

سلام عزیزان من اول از هرچیز میخوام بگم که هیچ وقت در زندگیتون از پروردگار غافل نشید و در سختترین لحظ ...

سلام لطفا اكه ميشه اسم دكترتون رو بكين جون منم دارم شيمي درماني ميشم خيلي ناراحتم نميدونم خوب ميشم يا نه

2706