2733
2734
عنوان

کسی حاملگی مولار داشته؟؟؟؟؟؟. کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 53753 بازدید | 73 پست
دعام کنین ممنون. نادیا جون دکتر که اصلا با عدد کار نداره أونا پول میگیرن. من کفتم خانم دکتر عدد تیتربتام نسبت به روزی که پریود باید میشدم بالا نیست؟؟ زودی نکاه کرد و کفت اره
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
سلام طنین جان
من 2 یه بارداری مولار بد خیم داشتم نزدیک به 2 سال پیش

هفته 8 متوجه شدم که مول دارم تا قبل از هفته 8 علارقم 5 بار سونوگرافی بیماریم خودشو نشون نداد

تیتر بتام تو هفته 8 وحشتناک بالا بود 70000 تا بود حالت تهوع و استفراغ های پی در پی داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای تشخیص این مشکل دکتری که به میز چسبیده باشه! اصلا مهم نیست

مهم اینه پیش یه سونوگراف خیلی ماهر بری تا قبلا تجربه مشاهده مول رو داشته باشه

من تو سونوهایی که دکترم میکرد ساک وجود داشت اما خبری از جنین نبود هی میرفتم میگفت صبر کن بلاخره جنین خودشو نشون میده که نداد و مول شد

اگر تو سونو قلب جنین رو دیدی دیگه خیالت راحت باشه مول نیست این مقدار بتا که نوشتی خیلی زیاد هم نیست مال من اولش همش 34 تا دونه بود!!
تی فانی جون مرسی عزیزم که توضیح دادی. من همش سعی میکنم به مولار بودن فکر نکنم ١٠ تیر بیش یه سونوکرافیست خیلی ماهر و خبره وقت کرفتم امروز بزور

امیدوارم همه جی خوب باشه

میشه مراحل درمانت رو بگی! هفته ٨ که متوجه شدی بعدش جی شد! تا یکسال نمیتونستی باردار شی؟؟
و خیلی برات متاسفم خداروشکر که الان خوبی

واقعا ازت ممنونم که إومدی و منو بی جواب نزاشتی
2731
وقتی تو سونو مول معلوم شد برگه بستری و کورتاژ بهم دادن
قبل از کورتاژ با قرص به خونریزی افتادم و بعدش بردنم اتاق عمل و کورتاژ کردن
تا 3 هفته بعد هر هفته تیتر بتا میدادم که بعد از عمل روند کاهشی داشت یهو شروع به افزایش کرد
با سونوهای مجدد معلوم شد هنوز بقایاش مونده و داره رشد میکنه
برای همین کاندید درمان با شیمی درمانی شدم
حدود 5 ماه شیمی درمانی میکردم که البته داروهای درمان این بیماری نسبتا خفیفه و رو ریشه مو زیاد تاثیری نداره
خوشبختانه به درمان جواب داد و خوب شدم
تا یکسال مرتب تیتر بتا رو چک میکردم 4 ماه بعد از شیمی درمانی تیتر بتا دوباره شروع به افزایش کرد که بازم میخواستن شیمی درمانیم کنن که این بار با 2 تا پزشک مطرح خارجی مشورت کردم اونا گفتن فعلا نباید این کارو بکنی ممکنه خودش خوب بشه و همین طور شد
الان از عود مجدد 1 سال و از آخرین شیمی درمانی 1سال و نیم میگذره و خوب خوب شدم و اجازه بارداری رو بهم دادن
ممنونم عزیزم ان شالله که شما این مشکل رو نداری اصلا بد به دلت راه نده

افکار وسواس گونه من باعث شد تو بارداریم به مشکل بر بخورم هرچی بی خیال تر باشی اتفاق های بهتری می افته

نگران نباش برات دعا میکنم امیدوارم قلب نی نی گلت تو اولین سونو برات بتپه
فدات سم الهی خیلی سختی کشیدی بزودی امیدوارم بارداری سالمی داسته باشی

منم حسابی امیدوارم و مثبت فکر میکنم میام نتیجه رو میکم بووووس
سلام منم بارداری مولار بودم اما تو ماه6...مول نسبی بودم بچم کامل بود ولی تو 5ماه مونده بود...
الان 6ماه از اون قضیه گذشته بتام ماه پیش 8بود......خونریزی نداشتم،
حالت تهوع و استفراغ خیلی شدید داشتم دو هفته آخرم دل درد خیلی بدی داشتم....ولی خدارو شکر الان خوبم....
دخترم 2شهریور 1392 اومد بغلم...درسام نازم امید زندگیمونی...خدایا شکرت
با سلام. من حاملگی اولم بود.
بنده در اولین روز هفته 7 سونو رفتم که گفت یک ساک دفورمه فاقد جنین وجود دارد و به اندازه 5 هفته است و تیتراژ من 7600 بود .دکتر گفت یا missed abortion یا مولاره.یک هفته بعد بیا با بتا های جدید.سه روز بعد بتا 9808.دو روز بعد 11106 و دو روز بعد 12800 شد.که همان روز دوباره سونو دادم گفت ساک 5 هفته. با شک به مولار.میگن تیتراژ بالاست ولی در لوله ها توده نیست. فردا رفتم یه سونوگرافی دیگه. یک ساعت تمام نگاه کرد گفت ساک دفورمه بدون جنین ولی مولار نیست و چون من کلیه لگنی دارم گفت لوله راست را نمی شود واضح دید شاید ep باشی ولی مولار نیستی.ی رد ep لاپراسکوپی پیشنهاد می شود.براهر دو سونوگرافی معروفند. دکتر سونو اول را قبول کرد و کورتاژ کرد و نتیجه پاتولوژی هفته دیگه میاد.نظر شما چیه.هیچ علامتی نداشتم.واقعا برای هفته 8 تیتر 12800 مولاره؟
سلام دوستان من در تاریخ ٩١/١٠/٢٦ (beta-hcg titer 783.9) دوباره در تاریخ ٣٠/١٠/٩١ ( beta titer 1175) شده بود سونوگرافی واژینال هم تصویر یک ساک حاملگی اندازه ٤mm مطابق با پنج هفته بارداری ولی جنین و کیسه زرده دیده نمی شد دوباره برای دو هفته دیگه یعنی ٩١/١١/١٤ برام سونو نوشته خیلی نگرانم که رشد نکنه اگه کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه
سلام طنین جان نتیجه اش چی شد؟؟ من روز29پری بتام 1000بوده خیلی نگرانم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
؟
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
کمکککک
?