2752
2734
عنوان

اسم نویسی برای ختم های چله ویژه ی شب های قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 52 پست
حاجت روا عزیزم اسمتون وارد میشه از فردا شروع کنید

بخشید چله زیارت عاشورا پر شده؟؟ نمیشه اونو شرکت کرد؟

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
حاجت روا عزیزم اسمتون وارد میشه از فردا شروع کنید

بخشید چله زیارت عاشورا پر شده؟ نمیشه اونو شرکت کرد؟

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه اسم مادر خدا بیامرزم رو بنویسین ب جای من؟ میخام ثوابشو هدیه کنم ب ایشون. اسمشون فضّه

خدا رحمتشون کنه الهی باشه گلم مینویسم به نیت مرحومه فضه خانم 

2731
چهل و یک نفر اسم دادند ولی میتونید شرکت کنید روزهای آخر به نیت دو نفر خونده میشه 

پس من بجای شماره ۴ چله زیارت عاشورا برمیدارم.مرسی❤️

باشه عزیزم حاجت روا ان شاء الله 

ممنون عزیزم. من الان وارد گروه شدم. اونجا هم باید بگم یا همین که به شما گفتم کافیه؟

خدا رحمتشون کنه الهی باشه گلم مینویسم به نیت مرحومه فضه خانم 

ممنون عزیز دلم

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2706