2733
2734

خواهران گلم ختم چله های  شماره 4،5 و 6 جای خالی داره فردا هم ختم ها شروع میشه لطفا یا وارد گروه بشید و توی ختم ها شرکت کنید یا اینجا اسم بدید تا وارد ختم بکنم 

‌به نام خدا

اسم نویسی چله ختم عاشقانه های معنوی

شروع ختم ها
✨اولین شب قدر مصادف با 20فروردین✨
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
🌹🌹🌹
طرح ختم های گروه عاشقانه های معنوی

🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹
✔️1_چله ی زیارت عاشورا(چله شهدا)41روزه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼
✔️2_ذکر بسم الله الرحمن الرحیم لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم
تعداد دلخواه 5_10_100 مرتبه 40روزه

🌸دفع هفتاد بلا
رفع غم
تاخیر در مرگ
ذکر سر بریده ی سید الشهدا
و....
🌸
🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️3_ذکر یاوهاب175مرتبه برای حاجت روایی ورفع فقر وگشایش 40روزه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️۴_41روز هر روز یک مرتبه مناجات مجیر

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️5_سوره یس

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼
6_ذکر (استغفرالله ربی واتوب والیه)ترک گناه دروغ  هر روز 100مرتبه
🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼
✔️7_ سفره صلوات حداقل روزانه 200صلوات به تعداد اعضای شرکت کننده هر روز به نیت حاجت روایی یکی از عزیزان خونده میشه

خواهران فعال دینی خود را به گروه دعوت کنید تا در کنار هم از برکات دعاهای دسته جمعی بهره ببریم 🤲🏼🤲🏼🌹🌹‌
https://eitaa.com/joinchat/2478244034C1755e340b2

گروه ختم عاشقانه های معنوی

من من منم هستم😍

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی توی ختماهی ٤ و ٥ و ٦ میشه اسم داد؟‌ میشه اسم منم بنویسین

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 
یعنی توی ختماهی ٤ و ٥ و ٦ میشه اسم داد؟‌ میشه اسم منم بنویسین

ختم های دیگه هم میتونید ولی این سه چله هنوز جا دارند اسمتون را بگید تا وارد کنم حاجت روا ان شاء الله 

2738
حاجت روا گلم بفرما کدوم چله ها را میخوای. و اسم هم بده وارد کنم 

۶و۴😍

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
ختم های دیگه هم میتونید ولی این سه چله هنوز جا دارند اسمتون را بگید تا وارد کنم حاجت روا ان شاء الله ...

اسمم فاطمه. شماره ٤ 

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 
حاجت روا ان شاء الله اسمتون را بگید تا وارد کنم 

میشه اسم مادر خدا بیامرزم رو بنویسین ب جای من؟ میخام ثوابشو هدیه کنم ب ایشون. اسمشون فضّه