2733
2739

سلام مامانا من دوقلوهام ۱۲ماهه هستن یعنی ۱۰روز دیگه تولدشونه اخه اینا دندون درنیاوردن🥺خیلی نگرانم بردیم دکترشون آمپول ویتامین د۳ داد بازم فایده نداره بعداینکه غذا چی میدین به بچتون؟ هرچی باشه میخورن ولی دیگه نمیدونم چی بدم که تنوع داشته باشه

مامان دو قلوها 👶👶

عزیزم بچه ها تا ۱۳ماهگی فرصت واسه دندون دارن

من خودم براشون غذا گ درست میکنم تازه ۱۶ماه و نیمه هم هستن اما خودم که درست کنم همه چی می ریزم تو غذا که اگه چهارتا قاشق هم بخورن اما درعوض همه چی بخورن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دندون درنیاوردنشون که واقعاً چیز عجیبی نیست، هر زمان که کلسین بدن تکمیل بشه دندون بچه ها در میاد
بچه دوست من 15 ماهشه و تازه دندونش درومده
خوب من به پسرم بعد از یکسال همه چی دادمممممممم، غذای سفره کاملا
ولی خوب مثلاً پسر من دمی گوجه رو خیلی دوست داشت و خیلی با اشتها میخورد و منم خیلی این غذا رو بهش دادممم

عزیزم تا ۱۴ ماهگی هنوز فرصت دارن ،دختر خودم اولین دندونش تو ۱۲ ماهگی دراومد ، همه چی از غذای سفره می ...

وای خدا خیرت بده یه کم خیالم راحت شد یعنی من میتونم الان برا ایناهم غذای سفره بدم؟

مامان دو قلوها 👶👶

خوبه که 

پسرم هشت ماهشه ۵ تا در اورده در نتیجه زودترم خراب میشن 

نگران نباش بلاخره در میارن 

من سوپ و فرنی و پوره میدم 

میخوام جو دو سر بخرم میگن خیلی مقویه با میوه پوره کنی بدی بچه ها

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740
عزیزم بچه ها تا ۱۳ماهگی فرصت واسه دندون دارن من خودم براشون غذا گ درست میکنم تازه ۱۶ماه و نیمه هم ه ...

پس هنوز فرصت هس والا منم میریزم مثلا به سوپشون همه اب قلم میزنم 

مامان دو قلوها 👶👶
وای خدا خیرت بده یه کم خیالم راحت شد یعنی من میتونم الان برا ایناهم غذای سفره بدم؟

قربونت ،چوندندون ندارن هنوز غذاهای سفت که نمیتونن بخورن اما انواع سوپ و آش ، انواع خورشت های نرم ، برنجشونو بصورت کته با عصاره گوشت و کره بپز ، فرنی ، بده 

خوبه که  پسرم هشت ماهشه ۵ تا در اورده در نتیجه زودترم خراب میشن  نگران نباش بلاخره در می ...

واقعااا؟🥺مامانم اینا هم میگن ولی من نگرانم🤦‍♀️اره منم جو دو سر میدم خودم سرلاک درست میکنم باهاش

مامان دو قلوها 👶👶
قربونت ،چوندندون ندارن هنوز غذاهای سفت که نمیتونن بخورن اما انواع سوپ و آش ، انواع خورشت های نرم ، ب ...

اره راس میگی 🤔باشه پس اونطوری درست میکنم‌

مامان دو قلوها 👶👶
عزیزم دندون درنیاوردنشون که واقعاً چیز عجیبی نیست، هر زمان که کلسین بدن تکمیل بشه دندون بچه ها در می ...

اخه دکتر اینا براشون هیچ جور ویتامینی نداده بود فقط یه قطره میم داد گف همه چی داره اونم نخوردن خیلی بد مزه بود الان بردیم یه دکتر دیگه براشون قطره اد و قطره آهن داده 

مامان دو قلوها 👶👶