2737
2739

اگه قصد جدایی داری ازش بدت میاد با ۶۰۰ جدا شو ۱ میلیارد همشو بگیری صد سال زمان میبره 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
اگه قصد جدایی داری ازش بدت میاد با ۶۰۰ جدا شو ۱ میلیارد همشو بگیری صد سال زمان میبره 

۶۰۰ ک نمیده نداره اصلا ..الانم گفته ۳۰۰ ولی من اصرار دارم ۴۰۰ بده چون قراره تنهایی زندگی کنم

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانم ها یه سوال خانمی که ۷۰۰سکه مهریه اشه و شوهرش محل کارش دو برابر این هفتصدا سکه می ارزه آیا اگر بره شکایت کنه برای مهریه محل کار مرد رو میدن به زنه؟یا چه جوری داستان مهریه

خانم ها یه سوال خانمی که ۷۰۰سکه مهریه اشه و شوهرش محل کارش دو برابر این هفتصدا سکه می ارزه آیا اگر ب ...

فک نکنم .یک ماشین و یک خونه رو از مرد نمیگیرن .قانون کلا طرف مردهاست

خدایا شکرت
2740
چرا تو اولین درخواست مهریه خونه با ماشین..توقیف میکنن

نه خونه توقیف نمیشه...من خودم ماشینوتوقیف کردم ولی قایمش کرده ..تا خودم پیداش نکنم هیچ کاری از دستم برنمیاد

خدایا شکرت
نه خونه توقیف نمیشه...من خودم ماشینوتوقیف کردم ولی قایمش کرده ..تا خودم پیداش نکنم هیچ کاری از دستم ...

اها خب زن توی دادگاه همه مهریه اش و میتونه اجرا بزاره یا همون ۱۱۰رو فقط پیگیری میکنن یا بستگی به دارایی مرد داره

هرچی ام باشه بازم هزار راه برای فرار مرد از دادن مهریه هست

بستگی به قاضی داره. اول اینکه قاضی سعی میکنه توافقی حلش کنه دوم میگه خانم فلانی فکر نکنی گرفتن مهریه راحت باش من پرونده پنج ساله بلاتکلیفی اینجا دارم پروندها ایقد باید زیر رو بشه پرونده شما بره جای اون5ساله