2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه شاغل نیستم . من اگه از پس اندازم که از خونه بابام دارم بخرم اون برای مادرش از پولی که خودش میده میخره اینجوری ووقعا نامردیه . منم نمیخوام خودم بدم چون وظیفه شوهرمه
2740
خب شما با سیاست کاری کن که شوهرت برا هر دوش ن بخره.... بگو بیا بریم برای مامانها کادو بخریم..... کلی جلوش از خوبی های مادرش بگو .. بگو می خوام امسال5افلگیرش کنم مامان رو ... ینی مادرشوهرت ولی اینطوری بگو شوهرن خوشش میاد...... بعد برا دوتاشون بخر... سیاست های شوهرداری یاد بگیر... ما که بلد نبودیم......حیف
برای حاجتم یه صلوات میفرستین لطفا اتشالله حاجا روا بشین 
سلیقمو قبول داره ولی به زبون میاره که مادر من لیاقت اون کادورو نداره ولی مادر خودش داره در صورتی که کاملا برعکسه 100 برابر چیزی که ما میدیمو مامانم اینا به ما میدن ولی اونا هیچی
اگه می خوای شوهرت به مادرت احترام بزاره و ب اش کادو بخره... سعی نکن بهش بقبولونی که مادرش براتون هیچ کاری نکرده.... در عوض از مادرش تعریف کن و بهش احترام بزار مثلا دوتا ربع سکه بکیرید برای مامان ها... بعد بگو مثلا مامانت از بوی اسپری من خوشش اومد بزار یدونه از اونم براش بکیرم.... با بیست تومن کلی شوهرت خوشحال میشه.... کم تم اونم برا مامان تو این کارها رو می کنه
عزیزم شوهرت داره میبینه که خانواده تو چقدر کمک می کنن ولی نمی خواد کم بیاره... تو هر چه تلاش کنی بهش ثابت کنی برتز میشه باور کن..... تو با سیاست باش.... اون می خواد تو مادرش و دوست داشته باشی و... اگه از کمبود های مادرش بگی اونم هنه لطف های مادر تو رو به روی خودش نمیاره و عین تو برخورد می کنه.... پس محبت و احترا کن هر چند ظاهری تا شوهرت هم همین کارو کنه
طلا بهتره اره میشه با زنجیر میخوای یا بدون زنجیر من دیروز بهم ی دونه دانشجوهام کادو دادن چقد هم خوشگله ٣ گرمه طبق کاغذ خریدش،،،فک کنم مثلن شده٤٠٠ تومن
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2706