2737
2739

تو تاپیک قبل اسکرین پیامامون هست الان دیدم قبلا همین دمپایی رو خرید زده با یه اکانت دیگه 

الان دمپایی قبلی رو استفاده کرده پاره کرده دوباره سفارش زده و اینو گفته حالا من چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر واقعا سالم بوده زیر بار نرو 

بگو برای همین مسائل هست که قبل از ارسال عکس میفرستم و همه چیزو چک میکنم 

زنگ بزن پشتیبانی بگو مشکل رو

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2731

تاپیک قبلتو خوندم 

این معلومه از اول میخاسته دردسر درست کنه که پرسیده چرا عکس گرفتی...وگرنه چرا باید ناراحت میشد از عکس گرفتن شما 

جوابشو نده 

نکنه قبلا یه جفت  پاره شو داشته این نقشه رو‌ریخته عوضش کنه؟؟ خیلی مشکوک میزنه 

2738
تاپیک قبلتو خوندم  این معلومه از اول میخاسته دردسر درست کنه که پرسیده چرا عکس گرفتی...وگرنه چر ...

قبلا ازم خرید زده دمپایی رو پاره کرده حالا دوباره با یه اکانت خرید زده با سلام هم پولمو نمیده

یه دستی بزن بهش 

بگو با اکانت دیگه همین محصول رو سفارش زدی 

بگو آی پی تو فرستادم سیستم چک کنه اگر یه نفر نباشین ، درخواستتو بررسی میکنیم ..بعدش بگو چون عکس محصول قبل از محصول صحیح و سالم هست پس مسعولیت قبول نمیکنی (اگر مطمعنی پاره نبوده ) 

یه دستی بزن بهش  بگو با اکانت دیگه همین محصول رو سفارش زدی  بگو آی پی تو فرستادم سیستم چ ...

پآره نبوده مطمئنم ما اصلا این دمپایی هارو اصلا کسی پا نمیزنه قبل از ارسال بررسی میکنیم

یعنی دو نفر میان ازم خرید میزنن به یه نام یه آدرس بعد برا یکیششون سالم یکی پاره