2733
2734

‌به نام خدا

اسم نویسی چله ختم عاشقانه های معنوی

شروع ختم ها

✨اولین شب قدر مصادف با 20فروردین✨

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹

طرح ختم های گروه عاشقانه های معنوی

🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹

✔️1_چله ی زیارت عاشورا(چله شهدا)41روزه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️2_ذکر بسم الله الرحمن الرحیم لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم

تعداد دلخواه 5_10_100 مرتبه 40روزه

🌸دفع هفتاد بلا

رفع غم

تاخیر در مرگ

ذکر سر بریده ی سید الشهدا

و....

🌸

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️3_ذکر یاوهاب175مرتبه برای حاجت روایی ورفع فقر وگشایش 40روزه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️۴_41روز هر روز یک مرتبه مناجات مجیر

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️5_سوره یس

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

6_ذکر (استغفرالله ربی واتوب والیه)ترک گناه دروغ  هر روز 100مرتبه

🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼

✔️7_ سفره صلوات حداقل روزانه 200صلوات به تعداد اعضای شرکت کننده هر روز به نیت حاجت روایی یکی از عزیزان خونده میشه

خواهران فعال دینی خود را به گروه دعوت کنید تا در کنار هم از برکات دعاهای دسته جمعی بهره ببریم 🤲🏼🤲🏼🌹🌹‌

https://eitaa.com/joinchat/2478244034C1755e340b2

گروه ختم عاشقانه های معنوی

من سر دز نیاوردم.

ب زبان عامیانه بگو.

ختم‌چی؟چله چیه؟

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

از امروز تا بیست فروردین که ۴۰روز نمیشه!!!!

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر دز نیاوردم. ب زبان عامیانه بگو. ختم‌چی؟چله چیه؟

عزیزم لیست ختم ها را گذاشتیم تعداد روزی هم که باید خونده بشه و شرایطش را نوشتیم هر کدوم را خواستید انتخاب کن بهم اطلاع بده به همراه اسمتون تا وارد لیست کنیم و به نیتتون خونده بشه یک روز 

2728