2737
2734

بردارشوهرم از بالای ساختمون افتاد نخاعش له شده (مهره۱۲ کمرش)الان نزدیک یکساله هنوز رو تخت و پاهاش هیچ حرکتی نداره و اختیار دستشویی هم نداره

خیلی دلم براش درد میکنه هر وقت میام می‌بینمش دلم کباب میشه 

هر روز فیزیوتراپی میره اما هیچ تاثیر نداره دکترا میگن زمان میبره اینکه کی خوب بشه معلوم نیست

فقط تو این یکسال یکم ترمیم شده نخاعش اما تاثیر رو حس پاهاش نداشته...کسی دیدین اینجوری بود خوب شده؟؟

تازه ۲۵سالشه تازه رفته بود سر این کارش که اینطوری شد😔

دایی من سال ۹۵تصادغ کرد یه مدتم تو کما بود 

نخاش که نه ولی سمت راست مغزش به شدت آسیب دید و بعد عمل کلا سمت راست بدنش لمس بود الان چندسال از این دکتر به اون دکتر از این فیزیوتراپی به اون فیزیوتراپی کلی هم دکتر طب سنتی و ماساژ و این چیزا امتحان کردن ولی کاملا درست نشد.الان بهتر شده ها ولی ن کامل.زمان بره یکمم انگیزه میخواد

دایی من سال ۹۵تصادغ کرد یه مدتم تو کما بود  نخاش که نه ولی سمت راست مغزش به شدت آسیب دید و بعد ...

اها..بازم شکر...خودش خیلی تلاش میکنه..اگه فیزیوتراپی هم نره تو خونه ورزش میکنه .خدا خودش کمک کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘