2733
2739

بهش بگو سوت بزننننن 😐😐😐

چندفرسخ‌دیگر‌به‌خوشبختی‌می‌رسید.حالا‌دیگر‌۲۰۰‌ساله‌بود، هرچقدر‌بگوییم‌مردهافلان‌وزن‌ها‌فلان‌وتنهایی‌خوب‌است‌بی‌فایده‌است . اخرش‌قلبت‌برای‌کسی‌می‌زند  شدی‌شدی‌نشدی‌اسمتو‌میزارم‌روی‌پسرم

هنوز به محیط عادت نکرده

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نزدیک دو روزه چن روز طول میکشه تا سوت بزنه؟

من نمی دونم ولی خب هرچی بیشتر باهاش صمیمی تر باشین و توجه کنید زودتر به محیط عادت میکنه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2740
چند روز طول میکشه؟🥲

اگه بچه ست که هنوز خیلی زوده 

تازه اوردیش چند روز طول می‌کشه تا به خونه عادت کنه بعد یه پاتوق برا خودش پیدا می‌کنه چندجای خونه رو نشونه گذاری می‌کنه اکثرا اونجا می‌ره می شینه ، اوایل فقط غر میزنه بعد سوت زدن و آواز خواندن رو یاد میگیره . 

من عروسم رو گذاشتم خونه برادرم ، صدای بلبل و سهره ی اون رو یاد گرفت حفظ کرد بعد تقلید کرد .  

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »