2752
2734
عنوان

راهنمایی کنین در مورد دختر نوجوانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1580 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وی  پی ان ده سال پیش چیز جیزی بود الان به لطف د و لت باید داشته باشی و نشانه بد بودن اون طرف ن ...

یعنی فکر نمیکنن قشنگ😂

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱
2731

دخترت رو جوری بزرگ کن که بین آدمای بد هم اگه رفت ولی اصالت و اصل و ریشه اش یادش نره..‌..خودش بتونه نه بگه و تحت تاثیر قرار نگیره....سخته اما شدنیه.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
از نظر فرهنگی خیلی با هم فرق دارن خیلی دختر خشن و بد دهنیه همسرم میگه باید فرصت بدی خود دحترمون ...

حق داری .ولی دخترتون رو باید روشن کنید ...جامعه رو براش بشناسونید ...شاید شما این دوستش رو میشناسید ...ولی وقتی دخترتون میره مدرسه یا جامعه ...ادمایی ممکنه پیدا شن از این بدتر ...ب جای ماهی دادن دستش ماهیگیری رو یادش بدید تا اطیمنان ازش داشته باشید

دخترت رو جوری بزرگ کن که بین آدمای بد هم اگه رفت ولی اصالت و اصل و ریشه اش یادش نره..‌..خودش بتونه ن ...

واقعا درمانده شدم 

درست مبگی اما تو این سن حساس واقعا نمیتونم چطور رفتار کنم

دقیقا کاریه که میکنم دارهفریبش میده دوباره

خب دوباره ذهنشو به کاربگیر اگه تونستی فیلمی با این موضوع تهیه کن

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)
اصلا نذار اما یه دوست متعادل نه خیلی اونوری نه اینوری حتما براش از بین دخترای دوستان پیدا کن من آخرو ...

الان حرفمو گوش میکنه

اما همسرم میگه خودش باید ب شناخت برسه

اما به چه قیمتی آخه؟!