2733
2734
عنوان

نه میتونم تو این زندگی بمونم نه میتونم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 93 پست

هر روز تو تصوراتم یه زندگی معمولی. درست میکنم یه کسی که حق زندگی داره حق اظهارنظر داره .ولی وقتی شوهرم میاد خونه عین یه کلفت فقط کار میکنم از همه چیز هم شاکیه منم ازش بیزارم خیلیییی تو عذابم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هم خانواده هم پول

بچت این وسط بیچاره میشه از کجا میدونی اگه طلاق بگیری با بهتر از شوهرت ازدواج میکنی اگه معتاد نیست وضعیت مالیش خوبه باهاش کنار بیا شاید اخلاقش اینجوریه سرده باهاش مهربون باش تو خوب باش

بچت این وسط بیچاره میشه از کجا میدونی اگه طلاق بگیری با بهتر از شوهرت ازدواج میکنی اگه معتاد نیست وض ...

رابطه جنسی چیکار کنم یعنی دارم میترکم فککن وسط کار اونجاش بخوابه یاام اگه ادامه داشت در عرض۱دقیقه ارضا میشه من گرمم خیلیم زیاد 

شوهر منم هیچ وقت نتونست عشقش رو فراموش کنه و ب من محبت کنه 😏

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2740

داشت دلم برات میسوخت داشتم تاپیک قبلیهاتو میخوندم یه جا گفتی یه دختر ۳ ساله داری یه جا گفتی یه پسر ۵ سال. خدا شفات بده انشالا. سرگرمی دیگه ای نداری؟

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
چقدر خوب فهمیدی منو🙂

چون خوددم همینجوری بودم چند سال پیش 

شوهرمو ب هرطریقی بود راضی کردم بزاره ارایشگاه بزنم 

و‌زدم 

کاش شمام بتونی 

تو مواقعی ک باهات خوبه مطرح کن

بخدا انگار مرده براش فرقی نداره ولی وقتی بخوام برم بیرون انقدر بهم گیر میده مانتوت تنگه ارایش کردی

منم اینجوری بود یه مدت هر چی گفت گفتم چشم الان دیگه بهم گیر نمیده هر جور بپوشم یا هر چه قدرم آرایش کنم مردا تشنه اینن که دستور بدن و زنا اطاعت کنن یه مدت که چیزی نگی دیگه بهت گیر نمیده 

داشت دلم برات میسوخت داشتم تاپیک قبلیهاتو میخوندم یه جا گفتی یه دختر ۳ ساله داری یه جا گفتی یه پسر ۵ ...

بخدا بخاطر اینکه شناسایی نشم سن هارو اینجور میگم وگرنه من تیلی وقته عضو اینجام

هم خانواده هم پول

خب همه بچه ها وابسته به مادرشون هستند. اگر پشتوانه داری و اینقدر از زندگی ناراضی هستی نفهیمدم چی باعث می شه جدا نشی؟ یک مدت برید مشاوره. مسایل رو بررسی کنید. نشد جدا بشید دیگه. بچه چند سالشه؟

2706