2733
2734
عنوان

آبرویی برام نمونده

1209 بازدید | 45 پست

سلام...مشکلم رو تو تاپیکهای قبلی توضیح دادم...

الان حدود ۴ ماه میشه که خونه ی پدریم هستم ، تقریباً همه ی همکارا مشکلمون رو فهمیدن و زندگیم افتاده سر زبون ها...

دلم خیلی گرفته ، گناه من چی بود که این بلا سرم اومد..

دیگه مطمئن شدم این زندگی ادامه نداره و به فکر ادامه تحصیل تو مقطع دکترا هستم ولی اینکه همه ی همکارا چه تلفنی و چه حضوری زندگی من رو آنالیز می کنن خسته شدم...موندم چطور کنار بیام.

از تو بگذشتم و بگذاشتمت بادگران * رفتم ازکوی تو لیکن عقب سرنگران * ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی * تو بمان و دگران وای به حال دگران
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونی که نباید ابرویی براش بمونه اون ادمه نه شما 

خیانت هرگز توجیهی نداشته پس اصلا منتظرش نمون

به خودت برس و سعی کن قوی باشی روحیتو بالا ببر کسی هم پرسید بگو اطلاعی ندارم و زندگی خودمو دارم وقتی کوتاه و محکم جواب بدی دیگه نمیپرسن

توی بحث طلاق اولین چیز همین حرف مردمه و خیلیا بخاطر همین حرفا حاضرن هر خفتی رو توی زندگیشون تحمل کنن ولی تو شجاع بودی پس نترس و نگران نباش ب راهت ادامه بده 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
مگه بیکارن رو شما زوم کنن  طلاق الان عادی شده  یه مدت میگن فلانی طلاق گرفت بعد عادی میشه

واقعا خیلی عادی شده...من یعنی میرم بیرون و خرید یا جایی اکثرا میبینم جدا شدن😕

برای دل خودم گلدوزی میکنم👈🏼🌺khiyalbaf_gallery رشت زندگی میکنم🌱🥰

هنوز نرفتی و بفکر اونی ک بیاد چقدر ما زنا ضعیف هستیم بخدا.  اون اگ بفکرت بود میومد برات ب حرف هیچکس گوش نمیداد نمیخوادت چرا اینجوری خودت بی ارزش میکنی. طلاق بگیر خودتو راحت کن

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
چندسالته? چقد خوبه ک به فکر ادامه تحصیلی

متولد۷۱، خدا رو شکر که با شغلم ( مدیر مدرسه ) سرگرم هستم..از اوّل به تحصیل علاقه داشتم ولی وقتی ازدواج کردم دیگه هم مدرسه و هم خانه داری و...باعث شد به ادامه تحصیل فکر نکنم...الان کمی برا دور شدن از فشارهای روانی می خوام ادامه بدم.

از تو بگذشتم و بگذاشتمت بادگران * رفتم ازکوی تو لیکن عقب سرنگران * ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی * تو بمان و دگران وای به حال دگران
متولد۷۱، خدا رو شکر که با شغلم ( مدیر مدرسه ) سرگرم هستم..از اوّل به تحصیل علاقه داشتم ولی وقتی ازدو ...

عالیه

تیکر تولد خودمه🌹🦋 اگه امضامو داری میبینی یه صلوات بفرست به آرزوهام برسم خوندی بگو برات دعا کنم🫂
بقیه چطور فهمیدن خودتون گفتین دیگه بقیه علم غیب دارن

متاسفانه خانواده ی شوهرم همه جا گفتن که عروسمون دختر مونده و....