2733
2734
عنوان

درمان لکه بینی قبل از پریود......????(جون مادرتون کمک کنید؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 83567 بازدید | 33 پست

گفت نه جیبتو خالی میکنم نه امید الکی میدم بهت باید لاپراسکوپی بشی که این چسبندگی ها برطرف بشه اینم بگم که قبل این تشخیص دائم همینجا سرچ میکردم فک میکردم واسه سردیه رحمه این مشکل لکه بینیم ولی در نهایت دیدم اصلا جریان چیز دیگست طولانی شد پستم ولی همه اینارو توضیح دادم که بگم اگه لکه بینی دارینو دلیلشو نمی دونید حتما حتما با یه متخصص زنان که بیشتر تجربش اندومتریوز و بیمارای اندو هست مشورت کنین ضرر که نداره امیدوارم شما این مشکلو نداشته باشین ولی نمی خوام شمام مث من بعد چن سال که اندوتون پیشرفت کرده متوجه بشین همین اولش تشخیص داده بشه

خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما لکه بینی تون حل شد؟؟؟؟ حامله شدین با وجد لکه بینی؟؟؟؟ منم دارم خل میشم 

من عمل کردم عزیزمم پلیپ اندومتر داشتم و فیبرم ماه اول بعد از عمل خوب بودم بی لکه بینی پریود شدم ماه دوم با دو روز لک پریود شدم مله سوم دوباره 6 روز لکه بینی داشتم قرص مارولین خوردم و با سه روز لکه بینی پریود شدم لکه بینی دست از سرم بر نمی داره نمی دونم مشکل از کجاست هنوز اقدام نکردم برا بارداری 

2731
من عمل کردم عزیزمم پلیپ اندومتر داشتم و فیبرم ماه اول بعد از عمل خوب بودم بی لکه بینی پریود شدم ماه ...

منم با وجود عمل پلیپ و فریز زخم اما بازم لکه بینی دارم .... دیگه به خودم میگم من مدلم همینجوریه و باید باهاش کنار بیام....

چند روز لکه بینی داری عزیزم؟

تا مجرد بودم سه تا چهار روز لکه بینی داشتم. از وقتی واسه بچه اقدام میکنم شده از ۵روز تا ۸ روز !!!! اوایل گفتن کیست تخمدان دارم که درمان کردم ...بعدشم پلیپ و زخم دهانه رحم .... اما الان که سه ماه از عملم می گذره هنوزم لکه بینی دارم که اینبار شده ۷روز.... دکتر بهم قرص اسپیرونولاکتون ۱۰۰ داده اما من چون بچه میخام نمی خورم...... 

منم با وجود عمل پلیپ و فریز زخم اما بازم لکه بینی دارم .... دیگه به خودم میگم من مدلم همینجوریه و با ...

واقعا نمی دونم این لک از کجاست من از 23 سالگی لک داشتم رفتم گفتن کیست داری اوایل گفتن سادست بعد که خوب نشد گفتن اندومتریوزه اما وقتی عمل کردم دکتر گفت مال تخمک گذاری بوده ماه اول عمل خوب بودم ماه بعدش موقع تخمک گذاری درد شدید تو تخمدان راستم داشتم ماه بعدش دوباره لکه بینی حس می کنم بعد عمل باز کیست در اوردم دکتر سونو کرد گفت مشکلی نیست اما خودم اعتماد ندارم چون گه گداری درد دارمو تیر می کشه هنوزم 

می ترسم با این شرایط بچه دار نشم

2740
واقعا نمی دونم این لک از کجاست من از 23 سالگی لک داشتم رفتم گفتن کیست داری اوایل گفتن سادست بعد که خ ...

من فهمیدم بچه دار شدن فقططططط دست خداست ...اصلا به خودت استرس راه نده....... من تو مطب دکتر یکی رو دیدم که آندومتریوز داشت و چند بارم عمل کرده بود اما حامله شده بود که حتی دکترم تعجب کرده بود و بهش می گفت دختر خوش شانس!

رفتین طب سوزنی؟ حل شد مشکلتون؟

سلام عزیزم مرسی منو یادته نه طب سوزنی خوب نمیشناختم راستش نرفتم ولی دارم ویتگنوس میخورم میگن عالیه ولی سونوی من احتمال ادنومیوز داده ، شما طب سوزنی خوب میشناسین ؟ ایا این مشکل منم برطرف میکنه ؟

سلام خانما لطفا هرکسی درمان شده بگه که چیکار کرده منم 3 ساله که 4 روز قبل پریودی لکه بینی دارم هر دکتری هم رفتم میگن چیزی نیست البته کم کاری تیرویید هم دارم واقعا خسته شدم در حال حاضر قرص ال دی میخورم اما بیشتر شده لکه هام خیلی خسته کننده است این داستان به تازگی ازدواج کردم و خیلی نگرانم

2706