2703
2553
درمان لکه بینی قبل از پریود چیه ؟ من هر 21 روز یکبار لکه بینیم شروع میشه تا 5 روز بعد پریود میشم دیگه رسماً خسته شدم کمکم کنید شیمیایی گیاهی؟
از دکتر رفتنم خسته شدم همش میگه برو سونو این و بخور این و نخور؟
تجربتونو بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلاً الان چیکار کنم زود پریود شم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
از روز اول که لکه بینی داری شروع کن به خوردن دمنوش رازیانه (اگه اشتباه نکنم ) و یا گل گاوزبان با نبات برای من که تاثیر داشت.
من گل گاو زبان رو مثل چای دم میکنم با نبات میخورم هم خونریزیم رو زیاد میکنه و هم پریودم رو مرتب میکنه.

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
2714

سلام منم مشکل شما رو سه ساله دارم دیگه ناتوان شدم ضعیف ضعیف 42 کیلوام با قد 160.

همش تو طول ماه خونریزی کم و لکه دارم شوهرمم سر این مساله 😞😞 زندگیم داره از هم میپاچه دکتر سنتی شیمیایی یا قرص هورمونی میدن یا تزریقیای سنتی که انقدر خونریزی ملایم دائمی دارم اثر نداره. رازیانه و اویشن و ... بدتر خونریزبمو بیشتر میکنه ، اگه جواب گرفتین تورو هرکی دوستش دارین راهشو بگین 

سلام منم مشکل شما رو سه ساله دارم دیگه ناتوان شدم ضعیف ضعیف 42 کیلوام با قد 160. همش تو طول ماه خون ...

عزیزم این دمنوشارو نخور.. گرمی خونریزیتو بیشتر میکنه.حتما به یه پزشک طب سوزنی مراجعه کن.خیلی میتونه کمکت کنه... ولی حتما پزشک خوب باشه... تو گوگل اعضای انجمن علمی طب سوزنی شهرتونو سرچ کن تا واست بیاره برو پیش یکیشون...به احتمال خیلی زیاد نتیجه میگیری.من یه افراد خانوادم با این روش اوکی شد...

عزیزم این دمنوشارو نخور.. گرمی خونریزیتو بیشتر میکنه.حتما به یه پزشک طب سوزنی مراجعه کن.خیلی میتونه ...

سلام عزیزم خیلی خیلی ممنونم از راهنماییت چشم حتمن یه سری به طب سوزنی هم میزنم قبلن هم تو فکرش بودم، البته جدیدن با طبی به نام طب اسلامی اشنا شدم که گویا حرف نداره طب دکتر تبریزیان، 

فقط یه سوال افراد خانواده شما همین مشکل زنانگی داشتن با طب سوزنی حل شد؟؟ "

بازم ممنون

سلام بچه ها منم ۸سال لکه بینی داشتم دائم میرفتم دکتر سونو ازمایش با اطمینان میگفتن هیچی نیست واسه سنه طبیعیه من چند روز قبل پریود و بعدش لکه های تیره می بینم خلاصه ازدواج کردم و اقدام واسه بارداری و ۸ ماه بی نتیجه موندن به اصرار یکی از دوستام رفتم پیش دکتر صبا گفت اینهمه دکتر رفتی اینم روش رفتمو منتظر بودم مث بقیه بگه طبیعیه هیچی نیست ولی متاسفانه با یه معاینه و دیدن ازمایشام گفت شما مبتلا به آندومتریوزی دلیل لکه بینی هاتم همینه رحمت از سمت چپ چسبیده به لگنت ازاد نیست که کامل منقبض بشه  کارشو درست انجام نمیده خون کامل تخلیه نمیشه 

خدایا شکرت🙏
2706