2752
2734
عنوان

پسرا چرا ازدواج نمی‌کنین و دخترا هم بگن چرا ازدواج نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2070 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم متولد ۷۳ام هر جا میرم فکر میکنن بین ۱۸یا نهایت ۲۳سالمه چون آدم آرومی هستم  حرص و ...

زندگی که من دارم همش حرص وجوش وغصه است

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
چون شما دخترا واقعا توقعاتتون رفته بالا

من خودم دخترم زیاد توقعی ندارم مثلا مامان و بابای من چند سال بعد ازدواج صاحب خونه شدن  ،ولی باید خود شخص رو خوب بشناسم

2731
 منم23سالمه خواستگار36داشتم موقعیتش خوب بود ولی سنش زیاد بود رد کردم

منم فاصله سنی زیاد مخالفم 

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
پروفایلت خودتی؟ماشاالله چه قدر جذابی 😍

بعله عزیزم فدات شم عکس اینجور نشون داده با آرایش ازنزدیک ببینیم فرار میکنی😂😂

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
من خودم دخترم زیاد توقعی ندارم مثلا مامان و بابای من چند سال بعد ازدواج صاحب خونه شدن  ،ولی بای ...

اولش همینو میگن همین که عقد میکنین هیشگی کوتاه نمیاد و حرفهایی که گفته بود کلا یادشون میره

بعله عزیزم فدات شم عکس اینجور نشون داده با آرایش ازنزدیک ببینیم فرار میکنی😂😂

ربطی به آرایش نداره حالت چهرت کلا جذابه😉

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               
2706