2733
2734
عنوان

پسرا چرا ازدواج نمی‌کنین و دخترا هم بگن چرا ازدواج نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 59 پست

نیمه گمشده پیدا نمیشه😅

یادم نمی کنی و زِ یادم نمی روی                                          یادت بخیر یار فراموشکار من 💔💔                              چه عاشقانه ای بنویسم ک دلتان برایم بلرزد وقتی نه دستانش را گرفتم نه در آغوشش کشیدم و نه حتی او را بوسیده ام... من فقط از دور او را در خویش گریسته ام💔 قلب ترک خورده ی من بنده به مو بود من عاشق او بودمو او عاشق او بود🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

پسرای مجرد اطرافم میگن فعلا عاشق نشدیم،نیاز جدید به همراه نداریم،از موقعیت و تنهایی که داریم لذت میبریم و به وقتش اگر خواستیم ازدواج میکنیم 

دخترای مجرد اطرافمم میگن فعلا به مسافرت و عشق و حالمون برسیم بعدا وقت هست برای یه ازدواج و همراهی عاشقانه خوب

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟
به وقتش حتما میاد 

ماه دیگه ۳۱ سالم میشه یعنی هنوز وقتش نشده

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
چون با کسی نمیتونم دوست بشم و ازدواج سنتی هم کلا سر یه موضوع کنسل میشه مثلا قیافه یا سن

من کلا با ازدواج سنتی مخالفم چون همه اش دوس دارم یکی عاشقم بشه بعد ازدواج کنیم

دقیقا الان اکثر مردها تنوع طلب شدن 

تو دوستی همه قصدشون برطرف کردن نیاز جنسی شونه

ازدواج سنتی هم که دیگه خیلی وقته فراموش شده کسی خواستگاری نمیره

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               

من متاهلم ولی:

پسرها: مسئولیت پذیر نبودن* ارضای نیازهای جنسی بدون نیاز به تعهد و مسئوليت * توقعات بالای دخترها در صورت ازدواج و استانداردها و توقعات کم شون در رابطه دوستی و غیر ازدواج

دخترها: توقعات بالا * مقایسه و چشم هم چشمی * نبودن پسر خوب و مناسب برای ازدواج با توجه به شرایط بالا (تن ندادن پسرا)

و کلا این که چون روابط قبل ازدواج زیاد شده تنوع طلبی و انتظارات از ازدواج بالا رفته

عزیزم منم متولد ۷۳ام هر جا میرم فکر میکنن بین ۱۸یا نهایت ۲۳سالمه چون آدم آرومی هستم 

حرص و جوش نخور سنت کمتر نشون داده میشه 

پروفایلت خودتی؟ماشاالله چه قدر جذابی 😍

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               
2706