2737
2734

دوماهه پدرمو از دست دادم افسردگی خیلی خیلی شدید دارم و گاهی افکار و حرفهایی ک فکر میکنم دیوانه شدم

همه شب سجده برآرم که بیایی تو به خوابم و در آن خواب بمیرم که تو آیی و بمانی پدرم😔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرم بیماره 

شکاکه به همه سر مسائل مادی فکر میکنه هممون ازش پول می دزدیم 

فکر میکنه همه دارن کارت و موبایلشو هک نیکنن و تهمت میزنه و داد میزنه 

هووف خیلی سخته اذیت کننده اس واقعا

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
2738
بهترین کار اینه یه مشاور بری روانشناسی چیزی 

بهترین روان شناس شهر هیچی بارش نبود جملات کتاب ها و پیج های اینستا رو تحویل دادن 

همه شب سجده برآرم که بیایی تو به خوابم و در آن خواب بمیرم که تو آیی و بمانی پدرم😔🖤

روحی روانی یعنی افسردگی؟خاله م افسرده هست هررز عصر شوهرش میبرتش توی بیابون جیغ بزنه و بلند گریه کنه🥲هر هفته براش طلا می‌خره تا خوشحال بشه ،دیروز دیدمش گفتم عه مبارک باشه انگشترت یهو زد زیر گریه با صدای بلند میگفت چرا من نمیمیرم چرا تموم نمیشهههه،فکر کردم از حرف من انقد گریه کرد پشیمون شدم کلا نمیشه باهاش حرف زد یهو گریه میکنه یا مثلا از گرونی میگی بازم میزنه زیر گریه 

2706