2752
2734
عنوان

ازدواج با مردی که قبلا طلاق گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3607 بازدید | 118 پست
بنظرم کیس خوبیه نسبت به سنتون باهم بیشتر حرف بزنید و حتما برین مشاوره برای ازدواج بچه ش بعد ازدواج ...

بچه اش که دست زنشه گاهی وقتا میاد پیش باباش.. اصلا نباید مهریه می‌داده چون قاضی رای داده مهریه بهش تعلق نمیگیره ولی خوده اون آقا چون احساس مسعولیت میکرده آپارتمان و ماشین و داده بهش.خب کل دارایی‌اش داده به زنه. یعنی مشکوکه؟ به این فکر نکرده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم زن بد نداریم یعنی!

داریم . ولی  اکثرا اقایون مقصرن .

پرونده های دادگاهها رو بخونی متوجه میشی .

مقصر اصلی اکثرا اقایونن .

حتی  موردهایی بود که طلاق خانم رو دادن بچه هم داشت خانم . تعمت زدن پخش کردن همه جا که خانم خیانت کرده بود شوهرش و برادرشوهرش  گرفته بودنش . و ابروی اون خانمها رو برده بودن ‌ . والان الانشم مردم نمیدونن تهمت بوده که به این خانمها زدن و انداختن دهن کل  شهر و....

اکثرا اقایون مقصرن . تا  مجبور نشدید زن مرد طلاق داده نشید . 

.
نه .  چون زنش چیزایی میدونه که خواهر این اقا هم نمیدونه اازش.. زنش نشو . بزگترین اشتباهه . ...

همیشه اینطور نیست عزیز

اما دقت و تحقیق مهمه...

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

خودت شرایط خودت رو بهتر میدونی ولی خب میگی نه قیافه نه پول داره بچه هم داره قطعا اخلاقم نداشته که جدا شدن چون زنش اگر یکمم اخلاقش بد بود بخاطر بچش طلاق نمی‌گرفت زیاده بد بوده حتما خیلی از آدمها بیرون از خونه اخلاقشان خوبه ولی توی زندکی مخصوصا برای زن و بچشون نه،حتما یه مشکل هم داشته که بچه رو دادن به مادرش اگر مادرش مشکل داشت که نه خودش نه قانون بچه رو نمیدادن به مادرش پ، واقعا بخاطر چیش میخوای زنش بشی؟؟؟؟ اینو از خودت بپرس به چیش میخوای دل ببندی؟ فقط با احساست تصمیم نگیر یکمم با عقلت تصمیم بگیر 

ما جای کسی نیستیم خودت واقع بین باش و بدون درصدی گول زدن خودت انتخاب کن خونه و ماشین تو این اوضاع یساله جر نمیشه،مردی ک زن طلاق داده و بچه هم داده پل ارتباطی داره با زن سابقش 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
2706