2737
2739

دوستم دو ساله ازدواج کرده یک سال بعد ازدواج خواهر شوهر دختره با کاراش اذیت میکنه عروس رو چون خواهر شوهر ازدواج نکرده ی جوری با داداشش رفتار میکنه کع انگار باهم نانزدن استغفرالله مثلا میرن بیرون خواهر میره زود دست داداشش رو میگیره باهم راه میرن عروس رو هم نمیزاره دست شوعرشو بگیره بعد هی سلفی میگیرن یا مثلا هرچی برای عروس میخرن میگه باید برا منم بگیرین خوب بعد دخالتش یک و نیم که از عروسی گذشته پشت تلفن به عروس میگه فاحشه هست و بدکاره بعد عروس اینو به شوهرش میگه و شوهرشم دعوا میکنه با خواهرش فرداش خواعر شوهرش و پدر شوهرش میان هرچی از دهنشون میاد به عروس میگن میگن تو فاحشه بودی خودتو انداختی سر برادرم و تو باغ قبل از ازدواج خودتو انداختی بغل برادرم با جیغ و داد و پدر شوهرش به پدر عرس میگه عجب دختری تربیت کردی و فلان بعد از داد و بیداد و پدر شوهر میگه قسم میخورمکاری کنم پسرم طلاقت بده و فلان و شوهر هم به پدرش میگه بسده برین ابرومونو بردید من مث شما دیگه خانواده ندارم و ۱۰ماه میگذره تو این مدت پسره خونه پدر و مادرش نمیمونه وپیش عروس میخوابه تو خونه پدر عروس حالا بعد از ۱۰ماه دایی پسر میاد میبرتش خونشون با پدر و مادرش اشتی میکته حالا از اونموقع هی با دختر سر چیزای کوچیک دعوا میکنه و نمیاد پیش دختره و هی قهر و اشتی الان بازم چند روزه قهر هستش دخترم خیلی پسر رو دوست داره بدون اون نمیتونه طاقت بیاره اما پسر خیلی باهاش بدرفتاری میکنه حالا بنظرتون چیکار کنه دختره؟

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش تو قران است ک ب زن پاکدامن تهمت بزنن جزاش چیه  شاید دعایی کردنش ک نمیاد باورکن

اره اما چیکار میشه کرد

2731
مگ جنگه اخه    جدا بشه بابا چیه این خانواده

اره اینا کلا خانواده عقده ای هستن که با همه فامیلاشون چه طرف پدرشوهر چه طرف مادرشوهر قهرن و به پسر هم میگن با خانواده و فامیلای زنت رفت و امد نکن

2738
پسره رو با زبون چرب و نرم بکشونه سمت خودش 

میگه چند بار اینکارو کردم بازم به ی بهانه گذاشته رفته و هنش خودشو جلوش شکسته و کم اورده میگه دیگه نمیخوام خودمو کوچیک کنم بسم هستش

وای چه جنجالی  اخه این ازدواج که از اولش اینقد جنگو دعوا باشه که نابودن دو طرف  اونا که ...

اره طفلک دختر میگه فقط سه ماه اول نامزدی خوشبخت بودم بقیش بدبختی بود فقط حتی اولای ازدواج پدرشوهرش خیلی دوسش داشت براش همه چیز میخرید طلا اینا بعد کلا از اینور به اونور شد سر دختر عفریتش

تا وقتی که پسره خونه پدرش رفت آمد داره همینه چون خانوادش با دختره خوب نیستن تو سر پسره میخونن اگه دختره بتونه پسره رو از اون خانواده بکشه بیرون بعد با پسره حرف بزنه یکاری میشه اما تا وقتی اونجاست حرف دختره تو کله پسره نمیره چون کله پسره پره 

کاربر آقا هستم  از دیار استوره بلوچستان «دادشاه» افتخار میکنم ک بلوچستان تنها جایی هست که مکانی بنام خانه سالمندان وجود ندارد ( یعنی موی سفید در این مکان ارزش دارد) 
تا وقتی که پسره خونه پدرش رفت آمد داره همینه چون خانوادش با دختره خوب نیستن تو سر پسره میخونن اگه دخ ...

دختر هم از اون میترسید که اخر کشیدن سمت خودشون الان انگار دیگه کار از کار گذشته