2737
2739
عنوان

مشهدیا کمک تجربه سزارین تو سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 40 پست
آره واقعا من بیمه تامین اجتماعی بودم اونموقع چون بچه هم پی پی کده بودهم بندناف دورش بود بیمع 300 تومن ازهزینه اتاق عملو داد بااتاق خصوصی شد 1.800 سندم نداشتم اصلانم دردنداشتم بعدش
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سوند رو گذاشت، اگه نزاری باید زیرت لگن بزارن تا شب که از جات بلند شی. به نظرم خیلی بده. هزینه ی فیلم و یادم نیست ولی هرچی شد هزینه کن، چون الان بعد سه سال که نگاهش میکنم بهترین خاطره ی عمرم یادم میاد.چقدر عالی بود. درست سه سال پیش بیست اردیبهشت عمل شدم، کاش میشد یه بار دیگه برگردم به اون روز
دنیای من محمدرضا و محدثه
2740
آره پنچ راه سناباده من خودمم پیشش دنیااومدم...ماخانوادگی می ریم پیشش هممونم راضی هستیم.... نع رویای زندگی جون لگن نمی خواد من واسه اولین دفعه ای که حس کردم دستشویی دارم بعدعمل پرستارم اومدکمکم کردرفتم توالت فرنگی توی اتاقم
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...
واقعا خاطرات قشنگیه منم یک ربع به یک شب بیهوش شدم 1 بچه روآوردن بیرون .... من فیلم بردارنداشتم شوهرم از بچه که ازاتاق عمل آوردنش فیلم گرفته ....