2737
2739

هفته هفتم و پنج روز هستم ده روزه لک بینی و خونریزی داشتم اما سیستم مضخرف پزشکی انگلیس هیچ غلطی نمیکرد رفتم اورژانس فقط آزمایش و‌سونو انجام دادن هیچ کاری هم برام نکردن گفتن برو آب بخور استراحت کن 

امروز صبح زود با درد شدید از خواب بیدار شدم چهار ساعت درد داشتم با خونریزی زیاد بعد دردم قطع شد الان رفتم دستشویی یهو یه تیکه گوشت حدود چهار سانتی بیضی دفع کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سنو دادی،؟

اندوهت را بتکان،جهان منتظرت نمی ماند تا حالت خوب شود🌿💛 ️ادم سه حرفه ولی ادم بودن خیلی حرفع♱️ شادی کردن جرم است،ولی دزدی کردن،اختلاس کردن،ناعدالتی،جرم نیست!!!!!!!نی نی یار خداوکیلی از تعلیق کردن من چقدرگیرت میات خداروکولت🥲
2738

امیدوارم سقط نباشه ولی امروز هر وقت نی نی سایت چک‌کروم یکی‌سقط کرده بود ... عکس اون‌گوشت رو نگرفتی ؟ خونی بود جطور بود 

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 

ببین عزیزم اون سیستمی که میگی مزخرف اتفاقا خیلییی بهتر از سیستم خیلی از پزشک‌های اینجاست که برای خوشایند بیمار از همون هفته های اول بارداری  و قبل از تشکیل قلب شیاف میدن و باعث سخت شدن سقط و مشکلات احتمالی دیگه میشن.  چون مطمئن باش اون جنینی که تو هفته های پایین در معرض سقط قرار میگیره قطعا یه مشکلی داره. و به نفع مادره که اون سقطی که بالاخره اتفاق میوفته   هر چه زودتر انجام بشه که سخت انجام نشه.  

2706