2733
2734

نزدیک یک هفته ده روز میشه که سمت چپ کمرم یه رگ انگار از کمر تا باسنم تیر می‌کشید هیچ جا هم دکتر نبود روز پنجشنبه یه جا رفتم ماساژ و بادکش بعد اون انگار یه گرفتگی و انقباض خیلی شدید تو همون ناحیه دارم و ساق همون پام درد میکنه و یه مقدار هم ورم دارم پام

هرکس یه چیزی میگه یکی میگه دیسک یکی میگه سیاتیک یکی میگه گرفتگی هست با بچه کوچیک چند روزه زمین گیر شدم😭

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب
سیاتیک عزیزم منم مشکل شمارو داشتم میتونین مسکن مصرف کنید اما موقت اروم میشه دردتون حتما پیش یه دکتر خوب فیزیوتراپی کنید ...

شما دکترتون کی بود میشه به منم معرفی کنید

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شما دکترتون کی بود میشه به منم معرفی کنید

من کلینیک سینوهه توی شریعتی میرفتم کارشون حرف نداره روش هاشون کاملا غیر جراحی با فیزیوتراپی و لیزر درمانی و اوزون تراپی درمان میکنن من مادرمو برای زانو دردش میبردم همه گفته بودن تنها راهش عمل اما واقعا اینجا بدون جراحی نتیجه دیدیم

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
این پیج اینستاشون و کانال تلگرامشون که مطالب بسیار مفیدی داره
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/

سیاتیکه عزیزم منم دارم

چکار میکنی برای دردش؟

من تعجبم از ورم هست تا حالا نشنیده بودم سیاتیک ورم بده

یعنی هیچ کس سیاتیک و دیسک و درد کمر نداره که راهنمایی کنه😔

من دیسک و سیاتیک داشتم دردهای بدی داشت زیاد نمی تونستم بشینم هر دکتر و ماساژی بگی رفتم‌ فایده نداشت اخر رفتم طب هومیوپاتی بهتر شدم پنجاه شصت درصد الحمدالله بهترم هنوز درمانم تمام نشده

2740
من دیسک و سیاتیک داشتم دردهای بدی داشت زیاد نمی تونستم بشینم هر دکتر و ماساژی بگی رفتم‌ فایده نداشت ...

ممنون تا حالا نشنیده بودم ولی حتما پیگیر میشم

شما هم پاتون ورم داشت؟

چکار میکنی برای دردش؟ من تعجبم از ورم هست تا حالا نشنیده بودم سیاتیک ورم بده

برا من ورم نداره حتما برو دکتر من واسه دردش از پمادهای مسکن استفاده میکنم و خیلی رو خودم فشار نمیارم که منجر به درد بشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
برا من ورم نداره حتما برو دکتر من واسه دردش از پمادهای مسکن استفاده میکنم و خیلی رو خودم فشار نمیارم ...

حتما میرم ایم چند روز که دکتر نبود فردا ببینم جایی پیدا میکنم 

من حتی یه نفر بهم یه پماد مسکن داد پماد تریاک 😐 از زور درد دو دفعه اونم استفاده کردم

من بچه کوچیک دارم نمیتونم یه کارهایی را بیخیال بشم

حتما میرم ایم چند روز که دکتر نبود فردا ببینم جایی پیدا میکنم  من حتی یه نفر بهم یه پماد مسکن ...

نه یه پماد هست مخصوص دردهای عضلانی داروخانه ها دارن 

ویکس نیست اما بوی ویکس میده من از اون استفاده میکنم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
نه یه پماد هست مخصوص دردهای عضلانی داروخانه ها دارن  ویکس نیست اما بوی ویکس میده من از اون است ...

مرسی یه دکتر پیدا کردم اینترنتی برای امروز نوبت گرفتم فعلا برم اگر ام آر ای لازم هست بنویسه تا یه دکتر خوب پیدا کنم

مرسی یه دکتر پیدا کردم اینترنتی برای امروز نوبت گرفتم فعلا برم اگر ام آر ای لازم هست بنویسه تا یه دک ...

ام آر ای که 100 درصد لازمه بعدشم تو گوگل سرچ کنی بهترین متخصص ارتوپدی تو شهری که خودت هستی چند تا از بهترینا رو بهت معرفی میکنه 

انشالله بهتر بشی عزیزم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚 
2706