2737
2734

سن بالا ینی چقد

اگ دوری از خانواده برات سخت نیس قبول کن

من ک سخت بود راه دور داشتم رد کردم  البته سنم زیاد نبود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی شرایط اوکی باشه چرا که نه مگه ازدواج واسه چیه واسه تشکیل خانواده راه دور هم باشه درسته سخته ولی باز ادم خانواده خودشو تشکیل میده

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2738

حتما 

اگر شرایطش اوکی باشه و ادم فهمیده ای باشه اره . من خودم به شخصه هرکیو دیدم راه دور زندگی‌کرده خوشبخت بوده 

سبک زندگی یه‌کم متفاوت هست‌ولی خوبیایی هم داره مثلا وقتی دوری دیگران کمتر درگیرت میکنن مادرشوهر و خاهر و ... خیلی کمتر پیشتن و بالطبع کمتر‌تنش داری 

از طرفی چون غریبی شوهرت خیلی بیشتر هواتو داره 

فقط مشکل دوریه و این که برای دیدن خانوادت باید مثلا یه  هفته زندگیتو ول کنی بیای خونه این و اون مهمون باشی که سخته 

البته همه اینا در حالی هست که طرفت پخته و سالم‌باشه که این تشخیصش با مشاور ازدواج خیلی بهتتره 

2706