2737
2739
عنوان

برای افزایش ضخامت اندومتر رحم باید چیکارکرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 105957 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه صاحب تاپیک از کلوب ما دیدن کنید مدلهای لباس مجلسی ترک با قیمت بسیار مناسب کافیه خودتون مدلها رو ببینید حتما مشتری میشید ارتباط با ما از طریق تل گرام مدلهای بیشتر درکانال http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=33245&ChatDate=30-3-1395
92/8/9 کوچولوهای نازم اومدن بغلمLilypie First Birthday tickers
2728
سلام گلم ،چیشد الان باردارید؟ ضخامت اندومتر چند بود؟چیزی استفاده کردید

عزیزم این پست پارسال بعد سقطم گذاشتم 

ولی باردار نشدم که نشدم حتی با قرص و امپول

فروردین امسال رفتم عمل هیسترو انجام دادم چون دکتر گفت لوله چپم کلا بسته است و لوله راست هم مشکل داره و البته کلی فیبرم و کیست

مرداد ماه اقدام کردم و الانم خداروشکر باردارم

2740

سلام کسی هست که با خوردن نشاسته ضخامت اندومترش بالا رفته باشه؟؟؟بخاطر خدا بیاید بگید ممنون،،،خدا خیرتون بده

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام کسی هست که با خوردن نشاسته ضخامت اندومترش بالا رفته باشه؟؟؟بخاطر خدا بیاید بگید ممنون،،،خدا خیر ...

سلام عزيزم شما باردار شديذ؟ ضخامت رحمتون چند بود؟ سه خطي بود؟ چطوري رفت بالا؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سلام عزيزم شما باردار شديذ؟ ضخامت رحمتون چند بود؟ سه خطي بود؟ چطوري رفت بالا؟ 

سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول میخوردم امپول واریو پپتیل هم تزریق میکردم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول م ...

تبريك عزيزم. روز چند سيكلت انتقال دادن واست؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
تبريك عزيزم. روز چند سيكلت انتقال دادن واست؟ 

ممنون عزیزم ۲۲سیکلم بود

سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول م ...

عزیزم به سلامت گلت رو بغل بگیری 😘

آمپول واروپپتیل برای چیه؟

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!