2733
2739
عنوان

برای افزایش ضخامت اندومتر رحم باید چیکارکرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 105957 بازدید | 83 پست
عزیزم به سلامت گلت رو بغل بگیری 😘 آمپول واروپپتیل برای چیه؟

سلامت باشی عزیزم انشالله واسه شما،،،والا نمیدونم ولی فکر کنم واسه امادگی رحم هستش

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلامت باشی عزیزم انشالله واسه شما،،،والا نمیدونم ولی فکر کنم واسه امادگی رحم هستش

شما لوبیا سبز و نشاسته هم استفاده کردی واسه ضخامت ؟خوب بودن؟

مراقبتها و خوراکهای قبل و بعد و انتقال رو لطفا بگو ب منم. اخه انتقال دارم اگ خدا بخواد

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم مشکل شما رو داشتم اینجا خانوما گفتن لوبیا سبز و اب و نشاسته بخور منم دوه هفته خوردم روز 13 ...

ببخشید قبل از روز ۱۳ ضخامتت چند بود ک دوهفته خوردی و ۹ شده بود؟ میشه ب منم بگی استفاده کنم؟

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
شما لوبیا سبز و نشاسته هم استفاده کردی واسه ضخامت ؟خوب بودن؟ مراقبتها و خوراکهای قبل و بعد و انتقال ...

اره عزیزم بیشتر نشاسته استفاده کردم وقبل از انتقالم گرمی زیاد خوردم رو شکمم رو با روغن سیاهدونه هر روز چرب میکردم بعداز انتقالم تا روز ازمایش نشاسته رو تو اب حل کردم و خوردم زیادم گرمی نخور حد وسط من خودم بیشتر سردی خوردم،،،بعداز مثبت شدنم دیگه کمم کم گرمی خوردم عسل نخوردم اخه میترسیدم میگن باید با اجازه دکتر باشه ولی من اصلا لب نزدم،،،،،دوبر رفتم قلبشو دیدم همه چیزش خوب بود تا اینکه واسه غربالگری اول رفتم گفت قلبش وایساده تا ۸هفته وسه روز بیشتر رشد نکرده متاسفانه😭😭😭پنجم عید با دارو سقطش کردم،،،،انشالله بحق فاطمه زهرا دامن همه بی اولادا سبزبشه،،،انشالله شما هم بسلامتی انتقال بدی ونه ماه نی نیت بچسبه بهت

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2731
اره عزیزم بیشتر نشاسته استفاده کردم وقبل از انتقالم گرمی زیاد خوردم رو شکمم رو با روغن سیاهدونه هر ر ...

ای وای

الهی 

خیلی ناراحت شدم 

ان شاءالله خدا ب همه کسایی ک آرزوشو دارن فرزندای صالح و سالم عطا کنه

ببخشید شما کجا ای وی اف کردید؟

اره عزیزم بیشتر نشاسته استفاده کردم وقبل از انتقالم گرمی زیاد خوردم رو شکمم رو با روغن سیاهدونه هر ر ...

عزیزم شما خودت با خوردن نشاسته ضخامتت بالا رفت؟ چند بود و چند شد؟

ای وای الهی  خیلی ناراحت شدم  ان شاءالله خدا ب همه کسایی ک آرزوشو دارن فرزندای صالح و س ...

الهی امین،،،عزیزم من همدان بیمارستان فاطمیه

عزیزم شما خودت با خوردن نشاسته ضخامتت بالا رفت؟ چند بود و چند شد؟

من استرادیول میخوردم قبل از انتقال همزمانشم نشاسته میخوردم روز سوم پری ۵.۵بود موقع انتقال گفت خوبه ۸ وسه خطی 

2740
من استرادیول میخوردم قبل از انتقال همزمانشم نشاسته میخوردم روز سوم پری ۵.۵بود موقع انتقال گفت خوبه ۸ ...

اها

پس خوب بودی شما

دعات میکنم

دعام کن⚘🌸

اها پس خوب بودی شما دعات میکنم دعام کن⚘🌸

مرسی عزیزم،،،باشه چشم حتما

سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول م ...

سلام ببخشید میشه بگید روزی چندتا استرادیول می‌خوردید و آمپول واریوپپتیل رو از چندم سیکل تا چندم سیکل میزدی؟ 

سلام ببخشید میشه بگید روزی چندتا استرادیول می‌خوردید و آمپول واریوپپتیل رو از چندم سیکل تا چندم سیکل ...

از روزی دو تا شروع شد تاروزی سه تا وپنج تا،،،،والا عزیزم واریر پپتیل رو یادم نیست از چندم سیکلم زدم فقط میدونم قبل از انتقالم بود

روزی یه بار لوبیا سبز می خوردم در حد نیم کیلو روزی یک تا دو بار هم آب و نشاسته

سلام خوبی ببخشید نشاسته چی خوبه واسه ضخامت رحم؟

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.

سلام خوبین خانما،عزیزان من دیروز رفتم براسیکل انتقال سوم پریودم بود گفت آندومترت ضخیمه ۶ بود باید نازک شه بهم قرص ال دی دادتا۱۲روز بخورم بازبرم اگه نازک نشه باید هیتروسکوپی شم ،توروخدای کاری چیزی بلدنیستید ک آندومترم نازک شه