2733
2739
عنوان

بافرهنگ و باشعور

159 بازدید | 17 پست

چقدر خوب میشد اگ همه هوای همو داشتن و دست از مسخره کردن برمیداشتن

و خیلی راحت دلی نمیشکست و چرخه روزگار اون آدم بی ادب رو .......

بخدا خیلی ناراحت میشه آدم این چیزا رو میبینه

الان دیدم خانم تایپیک زده بخاطر اسمش انقدر مسخره اش کردن که کلی آسیب روانی دیده اعتمادبنفس نداره  و آینده و ازدواجش بخاطر اسمش تحت تاثیر گرفته با اینکه اسمش و عوض کرده ولی هنوز روح و روانش در آرامش نیست کی میخواد این آسیب های روحی این افراد رو جبران کنه

ایکاش آدم های که مسخره میکنن به فکر عواقب کار باشن بخاطر یه جلب توجه و خنده زروکی خودشون،، دیگران رو آزرده خاطر نکنن

من خودم درگیر این موضوعم خواهرم بخاطر این مسخره بازیای  یه سری بیشعور   روح روانش بهم ریخته  از انتخاب اسم پسرش پشیمون شده و میخواد شناسنامه بچه اش و عوض کنه

شاید یکی بگه وااااا این افراد خیلی الکی حساس شدن ولی تا از نزدیک در جریان نباشی نمیتونی درک کنی چقدر عذاب میکشن و زندگیشون مختل میشه

نمونه اش همین خانم که الان تایپیک زده بود

❌❌❌دست از مسخره کردن برداریممممممممم❌❌❌

🌼به هم رحم کنیم🌼

بخشید طولانی شد ولی خیلی ناراحت شدم‌امشب که این مزه پرونی های یه سری آدم بی ملاحظه رو دیدم

گفتم تو تایپیک حرف دلم و بزنم 

حق با شماست 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا درست گفتین. خواهرم مجرده و هر بی شعوری از راه میرسه میگه چرا ازدواج نمیکنی سنت رفته بالا چرا هرقدر برات دعا میکنیم برآورده نمیشه. خواهرم با وجود اینکه مستقل هست و شغل و تحصیلات خوبی داره دیدم بارها زده زیر گریه و حالت افسردگی گرفته. کاش یاد بگیریم تو زندگی آدمها سرک نکشیم. بهت حق میدم دوست عزیزم. مردم خیلی راحت دل میشکنن

واقعا درست گفتین. خواهرم مجرده و هر بی شعوری از راه میرسه میگه چرا ازدواج نمیکنی سنت رفته بالا چرا ه ...

آخی ای جانم

میفهمم

بخدا تاقبل ازدواجم دوست نداشتم هیچ کس و ببینم که حرفی نشنوم و این سوال و جواب ندم

بابا لامصب مگه کی بدش میاد سر و سامان بگیره  چرا نمک روی زخم کسی میشین

وای بعد ازدواج موضوع بچه دار شدن😣😣

چه گریه هااااااااا من نکردم بخاطر بچه دار شدن

چه روزهای رو گذروندم

قلبم هزارتکه بود از شکستن

ولی خدا معجزه کرد برام‌دوتا دسته گل بهم هدیه داد😍😍

2738
میشه بگین اسم‌اون خانم چی بوده که مسخره کردن یا اسم پسر خواهرتون؟

اون خانم شاید راضی نباشه

ولی اسمش واقعا بد نبود ولی خیلی داغون بود بنده خدا خیلییییی اذیتش کرده بودن  تایپیکش هست 

اسم پسر خواهرم چون میدونم راضی میگم  اسمش پرهام میخواد بزاره رهام یا آدرین

آخی ای جانم میفهمم بخدا تاقبل ازدواجم دوست نداشتم هیچ کس و ببینم که حرفی نشنوم و این سوال و جواب ن ...

عزییییزم 😞درکتون میکنم ممنونم که شمام انقد عالی درک کردین عزیزدلم 

خیلی سخته واقعا درست میگین هیچکس باش نمیاد ازدواج کنه سر خونه زندگیش بره واقعا دل شکستن گناه بزرگیه 

اتفاقا گل گفتین. منم بچه ندارم و مدام همه بهم میگن بچه چی شد. از بس میپرسیدن با همسرم تصمیم گرفتیم که بگیم تاآخر عمر قصد نداریم بچه دار بشیم 

خداروشکر که خداوند 2تا فرشته بهتون داده خدا حفظشون کنه براتون 🥰😘😍🥰😘😘

اون خانم شاید راضی نباشه ولی اسمش واقعا بد نبود ولی خیلی داغون بود بنده خدا خیلییییی اذیتش کرده بود ...

وااااه پرهام که قشنگع.... 

اون خانم اگر خودش تاپیک زده اشکال نداره در غیر این صورت نگو..

ممنون

وااااه پرهام که قشنگع....  اون خانم اگر خودش تاپیک زده اشکال نداره در غیر این صورت نگو.. ممنو ...

اره خودش زده

گفت اسمش عصمت بوده تازه شناسنامه گرفته گذاشته مریم

ولی هنوز با اسم قبلی صدا میزنن و همچنان مسخره اش میکنن

بیست و خورده ای سنشه بنده خدا   

اره خودش زده گفت اسمش عصمت بوده تازه شناسنامه گرفته گذاشته مریم ولی هنوز با اسم قبلی صدا میزنن و ه ...

ای بابااااا فکر کردم چه اسم عجیب و غریبی داره.... بنده خدا.... خدا کمکمون کنه....

خدا مسخره کنندگان سخت کیفر خواهد کرد....

2706