2737
2734

موز

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتن منم لایک کن😎

بزرگترین اشتباه کسی که نصیحتم میکنه اینه که فکرمیکنه خودم درستش رو بلد نیستم/////:زمین گرد است و من مانده ام در این خیال که روزی تورا انتهای جهان خواهم دید(: 
2738
میشه بگی چطوری استفاده کنم 

من حس میکنم با آبجوش یه طعم میده با آب سرد هم یه طعم دیگه ،اصولا با آبجوش درست میکنن دیگه خودت هرچقدر میخوای برا خودت بریز روشم آبجوش بریز شل درست نکن یه خورده حالت سفتیش مثل سمنو باشه یکم سفت تر 

هرچقدر شل تر باشه بیمزه تره 

شما خودت استفاده می کنی

آره قبل بارداریم خیلی دوست داشتم به جای هله هوله از اینا میخریدم ،الان باردارم به خاطر ضعف و‌گشنگی شدید نصفه شبا سریع با آب سرد قاطی میکنم خوبه

من حس میکنم با آبجوش یه طعم میده با آب سرد هم یه طعم دیگه ،اصولا با آبجوش درست میکنن دیگه خودت هرچقد ...

ممنون دارخونه بگیرم من نمیدونم چه طعمی خوبه شنیدم گندم خوبه

آره قبل بارداریم خیلی دوست داشتم به جای هله هوله از اینا میخریدم ،الان باردارم به خاطر ضعف و‌گشنگی ش ...

منم وزنم کمه زیاد اشتها ندارم برام خوبه بگیرم؟؟ میشه با شیر هم استفاده کرد

2706